Поліетиленові мішки для пакування

26.11.21

Дешеві, надійні та практичні поліетиленові мішки для упаковки можуть застосовуватися в супермаркетах, бутіках одягу та взуття, магазинах, їх також замовляють промислові та муніципальні організації, фірми які мають власну торгову марку та хочуть, щоб вона стала більш розвиненою та рентабельною.

Де придбати поліетиленові мішки для пакування

Поліетиленові мішки для пакування виконують безліч побутових та виробничих функцій. Їх можна використовувати для складування, транспортування, продажу та подальшого зберігання речей, особливо об'ємних зимових пальт та пуховиків, сумок, коробок або будь-яких інших цілей. Щільний полімер, що має водо- і жиронепроникні, еластичні властивості - відмінно підходить як пакувальний матеріал. Не розтягується, не рветься, морозостійкий і не піддається механічним та ріжучим ушкодженням. До того ж довго зберігає яскравість і чіткість малюнка друку і може використовуватися повторно ще до 5-6 разів. Пакети з вторинної сировини, які виготовляються методом переробки, що в рази здешевлює їхню собівартість і при цьому зберігає чистоту навколишнього середовища.

Придбати полімерну продукцію компанії Імпласт можна на офіційному сайті, там же ви зможете знайти багато іншої не менш корисної інформації на різні виробничі та технологічні теми, відповіді на найчастіші запитання або зателефонувавши консультантам для точного розрахунку ціни майбутнього тиражу та уточнення основних умов доставки та оплати .

 

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow