Поліетиленові мішки для вирощування грибів оптом

26.11.21

Поліетиленові мішки для вирощування грибів оптом

Які мішки для грибних блоків ми випускаємо

Для вирощування гливи, шиїтаке, опеньків та інших грибів у підсобних господарствах підприємці використовують різні різновиди поліетиленових мішків. Вибір різновиду визначається умовами вирощування (підвал, теплиця, ангар та ін), технологією вирощування та вибором субстрату.

Поліетиленові мішки для вирощування грибів виконують функцію зовнішньої тари, зазвичай розраховані на обсяг завантаження 6-12 кг субстрату. Мішки для грибних блоків можуть бути різної товщини (зазвичай від 30 мкм до 70 мкм) і мати різну прозорість. Так, для оптимального проростання грибниці підійдуть матово-білі, напівпрозорі поліетиленові мішки, а для розведення грибних культур у теплицях та парниках – чорні, які зможуть уберегти субстрат від потрапляння світла під час зараження міцелію. При використанні чорних грибних блоків спрощується контроль їхньої освітленості.

Виробництво «Імпласт» готове запропонувати поліетиленові мішки з різних матеріалів. Найбільш затребуваними для вирощування грибів вважаються ПВТ, сумішевого поліетилену (80% первинний поліетилен, 20% – вторинна гранула), ПНТ. Чим товщі вироби, тим вони міцніші.

Для надійності експлуатації необхідно враховувати, який субстрат ви використовуєте. Якщо набивка має гострі краї (наприклад, при використанні соломи), які можуть проколоти або прорізати плівку, слід вибирати вироби з поліетилену високого тиску, що витримують більш щільне і гостре набивання субстрату.

Використання поліетиленових мішків з добавками вторинної сировини дає можливість знизити їх вартість, а упаковка з ПНТ (з високощільного поліетилену, що шарудить) може бути більш тонкою, якщо відсутня ймовірність їх проколу.

Купити поліетиленові мішки для вирощування грибів оптом

Виробництво «Імпласт» готове забезпечити вас великими та малими "грибними" мішками з поліетилену різних модифікацій для культивації цього смачного продукту у промислових масштабах. Наші екструдери можуть випускати поліетиленову плівку різної ширини, яка згодом йде на виготовлення мішків. Залежно від потреб замовника, наші технологи використовують сировинні суміші, які забезпечать необхідні технічні параметри продукції та оптимальну ціну.

Наші вироби випускаються як зі стандартними товщиною та розмірами, так і на замовлення, вони мають надійні шви. При необхідності, ми можемо поставити вам замість мішків дешевші поліетиленові рукави в рулонах, а ви самостійно формуватимете мішки потрібного вам об'єму, розрізаючи і запаюючи краї. Також однією з модифікацій є поліетиленові мішки для грибів із вже виконаною перфорацією.

Наявність власного виробництва є гарантією якості та своєчасності виконання замовлення на оптове постачання поліетиленових мішків для вирощування грибів. Обговорити всі питання, пов'язані із закупівлею та відправкою нашої продукції, ви зможете у нашому відділі продажу, контакти якого вказані на сайті. Працюємо з усіма українськими компаніями та приватними підприємцями, яким потрібні ці вироби оптом.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow