Поліетиленові мішки з логотипом на замовлення

26.11.21

Поліетиленові мішки з логотипом на замовлення

Для пакування, відвантаження та транспортування численних товарів широкого спектру побутового, промислового та комерційного призначення використовуються поліетиленові мішки. Вони ідеально підходять для цих цілей, оскільки здатні захистити свій вміст від різних небажаних впливів довкілля, особливо від вологи.

Такі галузі, як хімічна, електронна, будівельна, комунальне господарство, торгівля здійснюють за допомогою наших виробів зберігання, доставку товарів, збирання відходів, повною мірою використовують переваги, які можуть дати їм наші поліетиленові мішки. Крім великих виробництв, нашу продукцію часто можна знайти у домашніх господарствах та офісах.

Виробництво поліетиленових мішків із логотипом

Плівкова оболонка мішків виготовляється методом екструзії з роздуванням. Видувна екструзія поліетиленової плівки є найпоширенішим процесом виготовлення пластикових мішків.

Під час екструзії полімерні гранули плавляться до в'язкої рідини. Потім розплавлена маса за рахунок нагнітання повітря виштовхується через кільцеву голівку, з утворенням тонкостінного пластикового рукава. Для охолодження плівкового міхура постійно подається холодне повітря. Як тільки матеріал досить остигає, екструзійні машини пропускають видувну плівку через свої валики.

Рукавна плівка намотується на шпулі. Далі на ній за допомогою флексодруку наноситься необхідний логотип. Крім фірмового зображення на мішках доречним буде друк текстової інформації про вашу продукцію, яку ви пакуватимете в мішки. Після «фарбування» плівка ріжеться і з одного боку (дно) запаюється. Після упаковки продукції ви можете на місці використовувати склеювання, термозварювання, або зшивку верху цих пакувальних виробів.

Для виробництва мішків можуть використовуватись різні марки полімерної сировини, щоб задовольнити ваші потреби у виробах із певними експлуатаційними характеристиками.

При цьому враховується ряд факторів, таких як середовище, в якому буде використовуватися упаковка, рівень захисту, необхідний для їхнього вмісту, вимоги до максимальної ваги, а також те, чи хочете ви мішки використовуватися повторно. На основі цих факторів ми підбираємо матеріал мішка, їх товщину, розмір мішка та інші параметри, які впливатимуть на загальну вартість виробництва.

Замовити поліетиленові мішки з логотипом

Розміри мішків мають відповідати призначенню. Ми можемо їх варіювати, змінюючи місткість упаковки. Крім обсягу, ретельно враховуються розміри мішків у випадках, коли необхідно упаковувати предмети, які мають неправильну форму.

Залежно від передбачуваного використання мішків, вони можуть відрізнятися за стилем, способом закриття, формою, кольором та розміром. Індивідуальний дизайн малюнків при нанесенні друку вашого логотипу надасть вашим мішкам неповторності та унікальності. Ви повинні заздалегідь надати нам макет логотипу для нанесення флексодруку.

Щоб постачати якісну продукцію на постійній основі, наша фабрика використовує найсучасніші верстати та наймає кваліфікованих технічних фахівців для управління власним обладнанням.

Поліетиленові мішки з логотипом від «Імпласт» широко використовуються в багатьох галузях, тому що пластикові вироби, на відміну від паперових аналогів, є гнучкими, жорсткими та довговічними, мають гарні відривні властивості. Крім того, вони є придатними для переробки.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow