Поліетиленові пакети

26.11.21

Поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети в останні десятиліття стали одним із найпоширеніших предметів повсякденного побуту – і водночас вони є предметом гарячих суперечок в Україні. Справа в тому, що пластикові кульки в сучасному повсякденному житті практично незамінні і виконують різні функції, як упаковка і перенесення товару. Крім того, вони є важливим рекламним засобом, за допомогою якого комерційні компанії роблять популярними свої бренди.

Але при цьому з боку екологів періодично звучать вимоги про їх заборону, хоча за умови правильної організації збору та утилізації, ці вироби переробляються на 100% у гранулят, з якого знову можна зробити технічну упаковку або іншу пластикову продукцію.

Переваги поліетиленових пакетів

Шарики із пластикових матеріалів бувають різних форм та модифікацій. Їхні переваги полягають у тому, що вони водонепроникні та можуть витримувати досить велику вагу. Пластик не пропускає вологу: у поліетиленовому пакеті ви можете купувати додому навіть під дощем без пошкоджень. Якщо щось ненавмисно протікає або забруднюється всередині пакета, пластиковий кульок це надійно утримує, не забруднюючи наш одяг.

Поліетиленові пакети дуже легкі та міцні на розрив. Перш ніж вони стали популярними на ринку, на їхньому місці використовувалися пакети з паперу понад сто років. Однак міцність та довговічність пакувальних виробів з паперу була набагато нижчою, ніж у сучасних пластикових кульків. Таким чином, сучасні поліетиленові пакети є більш надійними та універсальними.

Як матеріал для сучасних пакувальних виробів, зазвичай використовується поліетиленова плівка, яку отримують шляхом екструзії відповідних полімерних гранул. Перевагами цих матеріалів є, з одного боку, порівняно низькі виробничі витрати, але їх фізичні властивості. Таким чином, поліетиленові пакети, виготовлені з цих матеріалів, є легкими та стійкими до багатьох хімічних речовин, але, перш за все, вони непроникні для води і відносно міцні та еластичні, тому ці шарики також можна використовувати повторно.

Поліетиленові пакети з печаткою логотипу мають привабливий вигляд та демонструють рекламне повідомлення різних комерційних компаній. Такі фірмові вироби з нанесенням друку стали символом для всіх брендів торгових мереж в Україні.

Рекламне зображення може друкуватись на великій швидкості прямо на рулонах із плівкою. Далі пофарбоване полотно легко розрізається, зварюється, вирубуються або приварюються необхідні ручки. Така технологія дозволяє випускати пакувальні вироби, які коштують недорого.

Замовити поліетиленові пакети

Якщо ви хочете купити недорого пакувальні вироби оптом, перегляньте можливі варіанти в нашому каталозі товарів тут. Ми запропонуємо вам найпривабливіші ціни.

Також слід зазначити, що виробництво поліетиленових пакетів, у тому числі на фірмі «Імпласт» пов'язане із відносно низьким енергоспоживанням, потребує мало води, не пов'язане з викидами в атмосферу. Всі вироби, крім одноразових кульок, найчастіше використовуються повторно. За умови їх зберігання вони займають мало місця. Після їх використання вони можуть бути на 100% переробленими. Отже, це набагато краще з екологічної точки зору, ніж іноді зображується в засобах масової інформації.

Сподіваємося, що ці дані будуть додатковим аргументом для осіб, які приймають рішення про закупівлю пакувальних матеріалів, у правильності їх вибору на користь поліетиленових пакетів від виробництва «Імпласт», оскільки таке замовлення для клієнтів має низку переваг.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow