Поліетиленові пакети для шин

26.11.21

Пакети з логотипом для шин та коліс

Багато представництв торгових мереж, автосалонів та магазинів автозапчастин використовують пакети для шин як поле для реклами. На продукцію наносять логотип компанії, додаткову інформацію про товар або обраний замовником повнокольоровий малюнок.

Поліетиленові пакети для шин стандартного розміру завжди є на складі і можуть бути відправлені замовнику в день оплати замовлення. Якщо вам потрібні специфічні параметри упаковки або спеціальний принт, замовте виробництво індивідуальної партії. Для цього подайте заявку на сайті компанії або скористайтесь одним із контактів, щоб зв'язатися з менеджером з продажу.

Практична упаковка для автолюбителів

Пакет – найпоширеніший варіант упакування будь-яких товарів. До того ж, ви економите на рекламі, пакет сам рекламує продукцію, для якої він використовується. Наша фірма має величезний досвід виробництва складних, з точки технічного і технологічного зору, замовлень. Ми працюємо з великими торговими мережами та українськими брендами.

Упаковка для коліс із пластику нове і дуже зручне нововведення, що нещодавно набуло популярності в автомобільному бізнесі. У такому випадку менше поширюється запах гуми по складу, а самі шини знаходяться в надійному захисті від вологи, пилу та прямих сонячних променів.

Сучасне обладнання, висококваліфікований досвідчений персонал та строга система контролю, на основі діючих державних стандартів, кожного етапу випуску дозволяє виробляти конкурентоспроможну продукцію за низькими ринковими цінами.

Особливо це помітно як виконання друку. Робота професіонала, що використовує виключно перевірену сертифіковану сировину, відрізняється чіткістю, яскравістю малюнка. Таке зображення довго зберігає початковий вигляд.

Прорахуйте замовлення у нас і ми підберемо для Вас ідеальне співвідношення ціна та якість.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow