Поліетиленові пакети для вашого магазину

26.11.21

Ми є одним із найбільших оптових виробників та продавців поліетиленових пакетів для фірмових магазинів в Україні. Наш широкий асортимент пластикових кульок охоплює різні форми, кольори, розміри та споживчі характеристики.

У нас є певний асортимент серійних пакетів, але більшість нашого портфеля замовлень відноситься до замовленої продукції. Клієнти «Імпласт» знають, наскільки вигідно купувати у нас пакети з друком логотипу: наша продукція відрізняється доступністю та гарною якістю. Ми знаємо, що для обслуговування ваших магазинів важливим є не тільки товар, а й те, як він буде упакований. З опціями виготовлення кульків на замовлення, необхідних розмірів та товщини, з нанесенням вашого унікального фірмового друку ви отримаєте найкраще рішення, яке допоможе вашому торговому бізнесу.

Вибір правильного поліетиленового пакету для магазину

Правильний вибір пакувальної продукції для магазину безпосередньо залежить від ваших потреб, а вони, у свою чергу, пов'язані з особливостями товару, що продається. При виборі пакувальних рішень найважливіше врахувати вагу та габарити продукції.

Якість та дизайн пластикових кульок має вирішальне значення не тільки для сприйняття вашого бізнесу, але також для міцності пакетів та оптимального поєднання їх з товарами, що переносяться в них. Тому важливо ретельно продумати, наскільки місткими будуть ваші кульки, і яка буде у них вантажопідйомність.

Міцними поліетиленовими пакетами вважаються кульки типу «майка ПНТ» та «банан із посиленням ручок». «Маєчки» мають велику місткість, вони розраховані на найважчі вантажі. Зазвичай вони виготовляються із білої поліетиленової плівки з печаткою 1-2 кольорового фірмового малюнка.

Коли необхідно зробити більший акцент на зовнішньому вигляді упаковки та рекламної складової, то вибирають поліетиленові пакети банан з ПВТ. Зміцнення ручок цих кульків дозволяє продовжити їх термін експлуатації. У разі вибору цього варіанта пакувального рішення для свого магазину ви можете задіяти максимальні можливості нашого друкарського обладнання як за кольором, так і за графіком. Ваші клієнти зможуть багаторазово використовувати такі фірмові кульки, збільшуючи впізнаваність вашого бренду.

Серед різноманітності варіантів, наші консультанти допоможуть вам знайти відповідний пластиковий пакет, що враховує специфіку вашого бізнесу.

Пакети з логотипом для залучення клієнтів

Пакування скаже про ваш бізнес дуже багато: низька якість кульків призведе до невдоволення клієнтів. Тому коли йдеться про вибір фірмових пакетів для магазину, їх якість повинна відповідати рівню вашого бренду.

Друк логотипу ми здійснюємо при виготовленні будь-якого різновиду пакетів, що випускаються нами. Виготовлення продукції на замовлення здійснюється відповідно до ваших потреб. Друк здійснюється на імпортному флексографічному обладнанні, з високою якістю та мінімальною ціною.

Ми можемо надати вам зразки випущених нами поліетиленових кульків з логотипом для магазинів, щоб ви могли швидше визначитися з видом продукції та переконалися як наші вироби.

Якщо вам потрібні рекомендації щодо вибору відповідних поліетиленових пакетів для вашого магазину, зв'яжіться зі спеціалістами «Імпласт». Наші консультанти готові допомогти вам у виборі пакувальної продукції потрібної якості та дизайну, яка залучатиме нових клієнтів. Ми з нетерпінням чекаємо можливості зробити ваш торговий бізнес ще більш успішним за рахунок поставок наших фірмових пакувальних виробів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow