Поліетиленові пакети із прорубною ручкою з логотипом

26.11.21

Поліетиленові пакети із прорубною ручкою з логотипом

Якщо ви шукаєте високоякісні фірмові поліетиленові кульки з оптимальним співвідношенням ціни та якості, пакети з прорубною ручкою з печаткою логотипу є відмінним вибором. Вони надійні в плані міцності та надають чудову можливість для нанесення рекламного друку.

Ці пластикові кульки бувають різних модифікацій і можуть мати різний дизайн. Оскільки пакети з прорубною ручкою зазвичай виготовляються індивідуально, у вас є можливість придбати їх у нас на замовлення відповідно до ваших потреб. Ви можете вирішити, які саме вироби вам потрібні, і підготувати макет реклами для друку. Товщину матеріалу, яка зазвичай вказується в мкм, ви можете визначити самостійно або порадитись з нашими фахівцями. Від цього параметра залежатиме їхня міцність та ціна.

Поліетиленові пакети з прорубною ручкою

Пластикові кульки, які виготовляються із поліетилену, прості у виготовленні. Вони мають на нашому виробництві стабільну якість, стійкі до проколів та порізів, не промокають, не вбирають жири, не пропускають бруд. На відміну від паперових пакетів поліетиленові пакети для покупок ідеально підходять для перенесення товарів без будь-яких проблем. Плівка, з якої вони виготовляються, дуже зручна для нанесення на ній кольорового рекламного зображення. Для цього ми використовуємо наші флексографічні машини.

Поліетиленові пакети з прорубною ручкою – це саме ті кульки, які ви знайдете у більшості фірмових магазинів. Ці пакувальні вироби зручні та дуже практичні: їх використовують споживачі для різних цілей, тому логотип вашої компанії переноситься містом, і у вас відпадає необхідність робити додаткову рекламу та платити за неї. Вони також ідеально підходять для роздачі промопродукції: учасники виставки чи будь-якого заходу можуть використовувати їх, щоб передати численні рекламні листівки та інші інформаційні матеріали своїм потенційним клієнтам.

Наші кульки мають хорошу вантажопідйомність і можуть легко переноситися за допомогою спеціальних прорубних ручок. Якщо ваша компанія дбає про свою маркетингову складову і хоче продавати чи роздавати фірмові пакувальні вироби своїм клієнтам, ми рекомендуємо вам замовити їх із печаткою вашого логотипу. Фахівці з реклами рекомендують власникам різних бізнесів використовувати ці поліетиленові кульки для самореклами.

Чим більшими і привабливішими є ваші пакувальні вироби, тим виднішою буде ваша реклама для клієнтів. Пакети з прорубною ручкою мають ідеальну форму для експозиції друкованої реклами, вони доступні за ціною будь-якої компанії. Оскільки мінімальні обсяги замовлення дуже різняться, ви можете звернутися за рекомендацією до нас. Що стосується ціни, то вона для пластикових кульків дуже демократична, особливо якщо ви звернетеся на виробництво «Імпласт».

Замовити пакети із прорубною ручкою з печаткою логотипу

Ваше бажане рекламне зображення може бути нанесене безпосередньо на поліетиленову плівку, з якої буде зроблено готові пакети. Флексомашини виконують цю технологічну операцію досить швидко. У зв'язку з їх використанням, мінімальний тираж пакетів з логотипом не може бути меншим 5000 штук, тому ми не приймаємо замовлення нижче цієї межі.

Поліетиленові пакети із прорубною ручкою з печаткою логотипу доступні у нас за низькою ціною. Це має велику перевагу, оскільки ви можете замовити їх велику кількість та використовувати для пакування товарів та реклами вашого бренду.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow