Поліетиленові пакети та пластикові картки

26.11.21

Поліетиленові пакети та пластикові картки

Будь-яка українська компанія, яка працює в умовах конкурентного ринку, зацікавлена у використанні ефективних маркетингових інструментів. До них належать поліетиленові пакети та пластикові картки. У своїй маркетингової діяльності їх застосовують як величезні торгові мережі, і приватні підприємці.

Використання сучасних полімерних (пластикових) матеріалів задля досягнення своїх маркетингових цілей зберігає стійку тенденцію розвитку.

У будь-якому випадку, для результативності ваших дій на ринку вам необхідно мати поліетиленові пакети та пластикові картки тільки найвищої якості, інакше всі ваші зусилля та кошти будуть витрачені даремно. Оптимальним у цьому плані для вас стане співпраця з виробничою компанією «Імпласт», яка спеціалізується на їхньому випуску, гарантуючи не лише якість, а й найкращу ціну.

Використання поліетиленових пакетів для маркетингу

Фахівці відзначають зростання частки поліетиленових пакувальних виробів у порівнянні з іншими видами пакування. Для поширення реклами на пакетах дуже важливою є їх масовість, а також той факт, що їх використовують щодня. Тобто для донесення певного інформаційного посилу використовується звичний всім, використовуваний у повсякденному житті носій, одночасно виконує важливі функції споживача.

З використанням поліетиленових пакетів здійснюється роздрібний продаж більшості товарів. Поліетиленова плівка при цьому не тільки ефективно захищає продукцію від впливу негативних факторів, але і є зручним носієм для друку та демонстрації реклами.

Поліетиленові пакети у маркетингу можуть застосовуватися не лише як пакувальні вироби, а як самодостатня представницька та рекламна продукція. Іміджеві кульки, оформлені у фірмовому стилі, з печаткою логотипу, назви фірми та контактної інформації, надійно закріплюються у свідомості споживача як компанія з гарною репутацією.

Під час участі у виставках, конференціях, при проведенні корпоративних заходів, що передбачають передачу клієнтам або співробітникам буклетів, брошур, календарів, невеликих презентів, фірмові пакети є просто незамінними.

Використання пластикових карток для маркетингу

Для збільшення обсягу продажу та закріплення клієнтів за певною торговою мережею багато компаній ефективно використовують пластикові картки. Введення бонусних програм із використанням пластикових носіїв інформації дає можливість збільшувати кількість постійних лояльних клієнтів та збільшувати прибуток за рахунок повторюваності продажів.

Більшість споживачів звикла до акцій та знижок, тому використання пластикових карток для маркетингу в Україні все більше стає нормою та необхідною умовою для перемоги у конкурентній боротьбі за клієнтів.

Визначившись із цілями та завданнями, які мають виконувати ваші пластикові дисконтні картки, ви можете звернутися на виробництво «Імпласт», де на вигідних умовах ви можете отримати бажану для вас продукцію та ефективно її використовувати у вашій маркетинговій діяльності.

Замовити поліетиленові пакети та пластикові картки у виробника

Представники маркетингових служб компаній зазвичай замовляють у нас брендові пакети банан із ПВД із нанесенням друку логотипу, торгові пакети майка ПНД із печаткою реклами, а також дисконтні пластикові картки.

Замовте поліетиленові пакети та пластикові картки у виробника «Імпласт»: ви отримаєте за вигідною ціною необхідні вам інструменти для вирішення маркетингових завдань. Наша продукція реалізується через відділ продажу, контакти якого вказано на нашому сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow