Поліетиленові вкладиші

26.11.21

Поліетиленові вкладиші використовуються для захисту продукції від контакту із зовнішнім контейнером, матеріал якого не відповідає вимогам щодо зберігання, а тому виконує лише функцію жорсткого каркасу. Зазвичай мішки-вкладиші поміщають усередину гофроящиків, металевих, пластикових або склопластикових контейнерів. Така об'ємна плівкова упаковка закривають дно і бічні сторони цих ємностей, створюючи прошарок між ними і товаром, що зберігається.

Особливості вибору поліетиленових вкладишів

Однією з найпоширеніших помилок під час замовлення вкладишів є придбання виробів, які відповідає розміру ємності, де вони будуть. Правильний розмір – не надто маленький і не надто великий. Так, занадто маленькі вкладки можуть впасти в ємність, а занадто великі потребують постійного зав'язування, щоб вони утримувалися на місці. У будь-якому випадку упаковка неправильного розміру буде неефективною.

Вибір неправильного типу вкладки може призвести до ризику розриву, а також до виникнення інших непотрібних ризиків. Неправильний розмір може призвести до невиправданих витрат та підвищення витрат на закупівлю упаковки.

Поліетиленові вкладиші можуть випускатися у нас різних розмірів (у тому числі і по товщині плівки), які визначають їхню міцність. Як правило, чим товстіша упаковка, тим вона міцніша. Але це не все – важливим фактором є, з якої сировини вона виготовлена.

Поліетиленова гранула є основною сировиною, яка використовується при виготовленні вкладишів. Двома найчастіше використовуваними різновидами такої полімерної сировини є поліетилен низької та високої щільності. Вибір того чи іншого різновиду полімерної сировини визначається тим, що ви плануєте зберігати в цій упаковці. Так, наприклад, низька щільність – найкращий вибір для зберігання продукції з гострими або нерівними краями.

Вкладиші з поліетилену низької щільності мають відмінну стійкість до розривів і проколів, тому вони мають достатню силу, щоб справлятися з найскладнішими завданнями. Використання первинного поліетилену без шкідливих домішок є гарантією того, що така упаковка може не просто контактувати з харчовою продукцією, а навіть продовжувати період її зберігання.

Замовити поліетиленові вкладиші на виробництві «Імпласт»

Наші вкладиші для контейнерів та ящиків випускаються у нас на замовлення з різними розмірами та товщиною плівки. Це є відмінним вибором для різних виробничих та торгових компаній, які можуть зберігати в такій упаковці свою продукцію належним чином.

Хоча в багатьох галузях промисловості існують свої стандартні розміри вкладок для всіляких ємностей і коробок, ми звикли до того, що багато компаній замовляють у нас продукцію з нестандартними розмірами, щоб краще відповідати своїм потребам. Маючи все необхідне обладнання, ми можемо випускати всю необхідну продукцію. Важливо заздалегідь узгодити з вами всі ключові параметри упаковки, а далі зробимо все інше.

Як говорилося вище, важливо правильно вибрати розміри виробів, оскільки вартість вкладишів буде збільшуватися зі збільшенням їх товщини. Тому оптимальне завдання полягає в тому, щоб виготовити найтоншу упаковку, яка буде придатна до експлуатації без ризику її розриву.

Поліетиленові вкладки допомагають продовжити термін служби контейнерів і забезпечують збереження будь-якого продукту в них. Замовте ці пакувальні вироби на виробництві «Імпласт», щоб отримати всі переваги співпраці з провідною українською виробничою компанією.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow