Поліетиленовий пакет

26.11.21

Пластикові кульки відповідають за збереження та зручність перенесення товарів. Використання такого різновиду упаковки має масу плюсів, тому в нашій країні має масовий характер. Найбільше їх споживання здійснюється через торговельну сферу, оскільки будь-який товар потрібно запакувати та донести до місця призначення.

Помітним виробником на карті України є фірма «Імпласт», яка готова забезпечити усією необхідною пакувальною продукцією як представників великого бізнесу, так і фізичних осіб, зацікавлених у придбанні цих виробів.

Поліетиленовий пакет у торгівлі

Без упаковки товару зараз важко уявити ведення торгової діяльності. В Україні найкращим рішенням є застосування різних кульків, виготовлених із поліетилену. Їх можна розділити на такі групи: для фасування, для перенесення, іміджеві. Поліетиленовий пакет може бути типовим або виготовлятися на замовлення.

Фасувальні вироби характеризуються малою товщиною та дешевизною. Крім того, вони ще прозорі. Найчастіше бувають без ручок або з ручками у вигляді "маєчок".

Для перенесення товарів найкращим варіантом є поліетиленовий пакет майка, який може мати вельми значний обсяг і при цьому має високу міцність. Для ведення роздрібної торгівлі неодмінно потрібно мати запас подібних поліетиленових кульків, щоб допомогти своїм клієнтам донести всі покупки цілістю та безпекою.

Іміджеві пакети в основному представлені різними модифікаціями поліетиленових кульків з гладкого поліетилену високого тиску з вирубними ручками та нанесенням фірмового друку. Причому ми можемо підібрати необхідний колір не тільки малюнку, але й плівці, з якої будуть виготовлені ваші яскраві та видовищні кульки.

Поліетиленовий пакет з логотипом та його особливості

Окремо варто виділити вироби із нанесенням друку. Слід розрізняти типові кульки з печаткою серійного малюнка, які виробляються склад і можуть використовуватися різними клієнтами, і продукцію з печаткою логотипу, яка, по суті, є ексклюзивною і виробляється під одного клієнта, що викуповує все замовлення.

Поліетиленовий пакет з логотипом дає можливість використовувати рекламну опцію, зробивши ці вироби в кілька разів корисніше для його замовників. Витрати на друк при цьому не пропорційно менше ефекту від впливу реклами. Для виконання більшості замовлень ми використовуємо флексографічний спосіб нанесення зображення, що гарантує більшу продуктивність, стабільність якості та низьку ціну на кульки з печаткою логотипу.

Як вибрати поліетиленовий пакет та зробити замовлення

Щоб прискорити процес вашого вибору, рекомендуємо відразу звернутися до виробничої фірми «Імпласт»: залежно від ваших потреб, наші фахівці запропонують найбільш оптимальні варіанти виробів. Вибравши поліетиленовий пакет, ви зможете замовити виготовлення партії таких виробів із нанесенням флексодруку або придбати готову продукцію зі складу (у нас є великий та дрібний опт).

Для тих, хто вже не вперше замовляє поліетиленові пакети, придбати їх у нас не важко, адже наша компанія відрізняється високими стандартами обслуговування клієнтів та швидкими термінами виконання оптових замовлень.

Будь-який поліетиленовий пакет, виготовлений на виробництві «Імпласт», це поєднання практичності та привабливості. Рекомендуємо особливу увагу звернути на наші можливості виготовлення фірмової продукції з печаткою логотипу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow