Поліетиленовий пакет із логотипом – від ідеї до реальності

26.11.21

Потрібен поліетиленовий пакет із логотипом? Компанія Імпласт знає про поліетиленові пакети з логотипом все! Бажаєте замовити пакет, який ідеально підійде для вашого товару, читайте цю статтю до кінця. Ми розберемо всі аспекти виробництва поліетиленових пакетів та варіанти нанесення друку логотипу.

Як виготовляється поліетиленовий пакет із логотипом

Весь процес виготовлення пакетів з логотипом можна поділити на 2 етапи:

  • Підготовка макету. Вибір щільності поліетиленової плівки, визначення форми заготівлі, розмірів, способу друку та сировини. Також у цей період розробляється кліше для друку. Цей етап вважатимуться найважливішим, оскільки він закладає результат всієї роботи. Якщо ви не впевнені в правильності вашого макета, на нашому сайті ви зможете знайти розділ, присвячений вимогам до макета та основним правилам його побудови.
  • Другий етап – виробничий. Підготовка сировини до переробки та виробництво поліетиленового рукава (заготівлі) з подальшим різанням вже готового виробу. При флексографії малюнок наноситься на підготовлену плівку, яка ще знаходиться в рулоні, а шовкотрафарет вимагає більше сил та уважності, тому його частіше застосовують у невеликих партіях брендованих пакетів із логотипом.

У процесі виробництва немає дрібниць чи неважливих дій. Кожен вид роботи впливає якість. Формування донних та бічних складок (фальців), проріз та проклеювання ручок, навіть підготовка фарби для друку – впливають на кінцевий продукт.

Чому поліетиленові пакети з логотипом такі популярні

Полімерна продукція щільно закріпилася у нашому побуті. Зручність у використанні та дешевизна дають можливість щодня випускати мільйони поліетиленових пакетів із логотипом.

Нанесення друку на поверхню пакета робить його не просто красивим, а цінним рекламним об'єктом. По суті, головною перевагою поліетиленових пакетів з логотипом є їх інформативність, а помножена на тривале використання (на відміну від паперової обгортки целофановий кульок прослужить набагато довше) така реклама зможе залучити у 5, а то й у 6 разів більше відвідувачів у ваш магазин.

Маркетингова політика безлічі компаній ґрунтується здебільшого на рекламі та акціях з просування власної торгової марки. Найчастіше основними об'єктами для інформування громадян є білборди, ЗМІ (телебачення, газети і, звичайно ж, інтернет). Але всі ці варіанти мають 3 проблеми:

  • По-перше, вони дорого коштують і не у всіх, особливо невеликих підприємств, вистачить місця в бюджеті для такої статті видатків.
  • По-друге, вони виконують лише одну функцію, у той час як пакет ще й пакувальний засіб, точніше це і було головним завданням.
  • По-третє, така реклама точно знайде свою аудиторію. Поліетиленовий пакет у середньому бачать приблизно 300 людей. Жодна смс розсилання чи роздача буклетів не дасть такого ефекту.

Замовити виготовлення поліетиленових пакетів із логотипом

Друк поліетиленових пакетів із логотипом – це зовсім не складно, якщо правильно вибрати поліграфічну фірму. Менеджери Імпласт нададуть вам безкоштовну консультацію та прорахують приблизну вартість тиражу. У нас працює гнучка система знижок для постійних покупців. Також не забувайте уточнювати у консультантів про можливість безкоштовної доставки по Україні або адресної доставки до офісу чи складу у Харкові.

Ми не просто виготовляємо поліетиленові пакети з логотипом, ми створюємо мистецтво! Кожна нова партія, кожен малюнок на пакеті – це праця та фантазія нашого колективу. Хочеш дізнатися ще більше корисного про технологію виробництва поліетиленових пакетів з логотипом, дивись наші статті на інші теми, пов'язані з виробництвом полімерної упаковки компанією Імпласт.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow