Поліетиленовий рукав

26.11.21

Популярним різновидом рулонних пакувальних матеріалів, що виготовляється з полімерної гранули шляхом плівкової екструзії, є поліетиленовий рукав. Ця продукція вважається універсальною, оскільки розрахована працювати з різними матеріалами.

Виробництво «Імпласт» випускає для замовників з України різноманітні різновиди поліетиленового рукава на власному екструзійно-видувному обладнанні.

Поліетиленова плівка, що виготовляється, намотується в рулони і в такому вигляді поставляється клієнтам. Споживачі в залежності від своїх потреб відрізають від рулону необхідну кількість пакувального матеріалу та використовують його за призначенням.

На нашому устаткуванні ми можемо випускати продукцію необхідної ширини, товщини та кольору. При необхідності за вигідною ціною на плівку може наноситися флексодрук логотипу.

Де використовується поліетиленовий рукав

Одержувана шляхом екструзії поліетиленова плівка у вигляді рукава може бути кінцевою продукцією для певних споживачів або використовуватися як напівфабрикат у подальших технологічних циклах.

Цей плівковий матеріал використовується для упаковки:

  • промислової продукції;
  • продуктів харчування;
  • пластикових труб;
  • запчастин до автомобільної техніки;
  • сільськогосподарської продукції;
  • комплектуючих до меблів;
  • одягу та тканих матеріалів;
  • побутової техніки;
  • будматеріалів.

У поліетиленовий рукав можна відмінно запакувати як невеликі, так і габаритні вироби. Цей пакувальний матеріал простий та зручний у застосуванні. Процес упаковки може виконуватися вручну або за допомогою спеціального різально-паяльного обладнання.

Бар'єрні властивості поліетиленової плівки забезпечують довготривале надійне зберігання різної продукції. Товар зручно маркувати та проводити його інвентаризацію.

Як напівфабрикат рукав у різних модифікаціях використовується для виготовлення поліетиленових пакетів (з логотипом та без). Його замовляють заводи пакетів для завантаження на повну потужність своїх пакеторобних машин.

Різновиди поліетиленового рукава

Насамперед, слід виділити фальцовану та нефальцовану модифікації. Перший варіант використовується для виготовлення пакетів типу "майка", другий - йде під виробництво мішків, пакетів типу "банан" та "петля".

Плівка може бути з активацією і без неї: залежно від того, чи передбачається нанесення на ній печатки фірмових атрибутів.

Рукав ПНТ вважається доступнішим, виготовляється з сировини з високою щільністю. Його можна відрізнити за характерним шелестячим звуком і матовим кольором. Використовується для виготовлення фасувальних виробів, пакетів-мийок.

Рукав ПВТ більш еластичний і стійкий до проколів чи розривів. Це ідеальна м'яка, глянсова промислова упаковка, що не шарудить, в якій може зберігатися будь-яка продукція. Ця плівка має найкращі органолептичні показники, тому її широко використовують для випуску фірмових пакетів із логотипом.

Якщо вам потрібна рулонна плівка з нанесенням фірмових атрибутів, то вас слід купувати поліетиленовий рукав із флексодруком логотипу. Саме таку продукцію, а також готові пакети з логотипом, замовляють на виробництві «Імпласт».

Рекомендуємо вибирати ту чи іншу модифікацію упаковки в індивідуальному порядку, консультуючись із нашими фахівцями.

Купити поліетиленовий рукав у виробника «Імпласт»

Замовляючи необхідну пакувальну продукцію на нашому підприємстві, ви можете бути впевнені в її якості. Мінімальна партія складає зазвичай 200-300 кг: точне значення вам підкажуть у нашому відділі продажу залежно від різновиду. Поставляється рулонами, намотаними на картонні шпулі.

Як виробник ми пропонуємо оптимальну низьку ціну на поліетиленовий рукав ПНТ, ПВТ з активацією і без. Купити плівку від «Імпласт» можна у будь-якому місті України через наш відділ продажу.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow