Поліпропіленові пакети – переваги упаковки

26.11.21

Поліпропіленові пакети з логотипом – це найпопулярніша та найпопулярніша пакувальна обгортка для виробництва та торгівлі. Не один матеріал не заслужив більшої популярності, ніж поліпропіленові пакети та целофанові кульки, які можна зустріти в будь-якому супермаркеті, аптеці, магазині та кур'єрських службах.

Особливості та характеристики поліетиленової упаковки

Поліпропіленова плівка - міцний, прозорий і надійний матеріал, що використовується для пакувальних пакетів. Такі пакети можуть бути з клейкою липкою стрічкою. Стійка до вологи, що не пропускає сторонні запахи, пил, прямі сонячні промені, що запобігає передчасному псуванню продуктів харчування – така упаковка підходить для різних категорій товарів.

Невисока ціна, легкість та зручність застосування робить поліетиленові пакети вдалим рішенням як для невеликих нових фірм, так і для мережевого бізнесу. Також це відмінний спосіб просування бренду за засобами друку на поверхню інформації.

Завдяки якісній сировині та сучасному обладнанню нанесене зображення виходить яскравим, а сам виріб довго зберігає первісний вигляд і навіть після тривалої експлуатації є не лише міцною упаковкою, а й носієм додаткової реклами.

Виробнича компанія Імпласт при виготовленні поліпропіленових пакетів та пакування з поліпропілену використовує первинну гранулу, а співробітники цеху стежать за дотриманням технології відповідно до державних стандартів. Вся продукція сертифікована та має супутню документацію.

Для замовлення партії продукції скористайтесь онлайн-заявкою на сайті або зв'яжіться з менеджером з продажу для розширеної консультації з асортименту та вибору найбільш відповідного варіанту доставки та оплати. Ми намагаємося врахувати всі побажання наших клієнтів та зробити співпрацю ще ефективнішою.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow