Переваги використання пакетів майка у торгівлі

26.11.21

Переваги використання пакетів майка у торгівлі

Перше, що ви повинні розглянути, перш ніж вибрати тип поліетиленових пакетів, які ви плануєте використати для вашого бізнесу, це ваш бюджет. Ніщо не може бути шкідливішим для вашого бізнесу, ніж використання неякісної упаковки. Найбільш доступним та надійним варіантом, який принесе вам бажані результати, є використання пакетів майка, що мають оптимальне поєднання ціни та якості.

При виборі пакувальних виробів для торгівлі необхідно враховувати багато факторів. Якщо ви зробите неправильний вибір, ви отримаєте негативну реакцію покупців та можете втратити їх. Є безліч переваг використання пакетів майка у торгівлі, але ми тут розглянемо основні з них.

Пакети майка та їх переваги

Поліетилен легкий і простий у користуванні. Ви можете зручно використовувати пакети майка для перенесення як легких, так і важких предметів. При виготовленні поліетиленових кульків використовуються первинні гранульовані полімери, що гарантує нешкідливість пакувальних виробів та відмінні експлуатаційні характеристики.

Виготовлені на замовлення пакети майка із поліетилену низького тиску відомі своєю міцністю. Вони перевершують за експлуатаційними параметрами паперові та тканинні пакети, а також забезпечують захист від дощу, вологи та бруду. Пакети майка зручно і легко носити з собою, оскільки їх ручки спеціально адаптовані для перенесення максимальної кількості вантажу, і вони не ріжуть руки під час покупок.

У об'ємні «мийки» швидше вкладаються товари, що економить значний час касирів на касі та прискорює розрахунок покупців. Ваш персонал зможе більш ефективно обслуговувати клієнтів, особливо в магазинах, ресторанах та інших закладах торгівлі з великою кількістю клієнтів. Крім того, ці кульки дуже тонкі, можуть зберігатися в згорнутому стані, що означає, що їм не потрібно так багато місця для зберігання, як паперових пакетів.

Ви можете замовити пакети майка з додаванням біорозкладних матеріалів. Такі пакети стають в Україні дедалі популярнішими через їхню екологічну спрямованість. Такі кульки практично нічим не відрізняються від звичайних, але значно швидше утилізуються на звалищах.

Поліетиленові пакети майка доступніші в порівнянні з тканинними або паперовими пакетами. Це робить їх надзвичайно економічно ефективними для торгівлі.

Використання брендових пакетів майка

Якщо ви зацікавлені в отриманні максимального ефекту від пакетів майка, ви можете замовити їх з печаткою логотипу та іншої важливої інформації. Це допоможе вам популяризувати ваш торговий бренд та залучити нових клієнтів.

«Імпласт», як виробник, має якісне обладнання та технології для забезпечення якісного брендингу. На друкованих нами пакетах майка друк буде відповідати вашому брендовому зображенню. Надрукований логотип буде представляти вашу компанію якнайкраще. На відміну від інших компаній, ми стежимо за будь-якою невідповідністю як пакувальні вироби, що випускаються, щоб не підвести вас перед клієнтами.

Ви повинні стежити за тим, щоб не йти на компроміс із якістю лише заради зниження витрат. Наші пакувальні вироби допоможуть вам задовольнити потреби клієнтів, а за рахунок рекламної складової дозволять вам повністю повернути вкладені в їхнє виготовлення кошти.

Щоб замовити пакети майка за вигідною ціною, вам достатньо звернутися до нашої компанії. Купуйте майки оптом, щоб отримати додаткову знижку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow