Виробництво пакетів банан

26.11.21

Багато клієнтів зацікавлені у використанні друку реклами своєї пакувальної продукції. Вироби з плівки ПВТ найбільше підходять під ці цілі, так як цей матеріал гладкий, практично не пом'якшується, не шелестить. Пакети банан із ПВТ – оптимальне поєднання ціни та якості: виробництво «Імпласт» випускає їх на замовлення, використовуючи різні варіанти нанесення друку.

Якщо у вас негабаритна продукція і вам потрібна упаковка з нанесенням вашої реклами, то пакети банан легко впораються з перенесенням легковажних товарів, а обидві сторони кульків стануть прекрасним полотном, де красуватиметься ваш логотип та інша важлива інформація.

Переваги пакетів банан

Вибираючи найзручніший вид упаковки, багато компаній зупиняють свій вибір на пакетах банан із ПВТ, оскільки серед інших поліетиленових кульків вони є найбільш ефектними та привабливими. Що важливо, вони досить доступні в плані ціни.

Пакети банан добре підходять для роздачі рекламних матеріалів, документів, сувенірів, журналів. Вони користуються популярністю у брендових магазинах одягу, взуття, парфумерії, в аптеках, сувенірних лавках та ін.

Споживачі відзначають, що при експлуатації ці поліетиленові кульки краще опираються проколам і порізам, еластичніші, не мнуться і добре тримають форму. У разі попередньої активації плівки, яка виконується фахівцями «Імпласт» перед нанесенням друку, зображення виглядає чітко, фарба не відшаровується з часом. При цьому площа під нанесення кольорового зображення максимально велика, геометрично правильна (прямокутна) і фірмовий малюнок може друкуватися не тільки з лицьового, але і з зворотного боку.

Виробництво пакетів банан із печаткою логотипу

Ми маємо все необхідне обладнання, щоб випускати різні модифікації цих пакетів. Почнемо з того, що у нас в цеху екструзії може виготовлятись поліетиленова плівка того кольору, який необхідний замовнику. Найчастіше вибирають білий колір, оскільки він є найкращим тлом під час друку фірмового зображення. Забарвлення поліетилену може змінюватися за рахунок додавання до гранул полімерного матеріалу спеціальних барвників.

Крім ПВТ-гранул, може застосовуватися ПНТ та їхня суміш. Рекомендуємо зупиняти свій вибір на пакетах банан з ПВТ, тому що вони виглядають акуратніше і естетично привабливо, не шарудять. Друк, що наноситься нами, має найвищу якість. З двох способів, шовкографії та флексодруку, основний акцент у своїй роботі ми робимо на другий спосіб, як більш продуктивний та економічно вигідний. Шовкотрафаретний спосіб застосовується лише за виробництва пакетів банан малими тиражами.

При використанні флексодрукарського обладнання розміри пакетів банан підбираються нашими фахівцями з урахуванням друкованих валів. Дизайн зображення узгоджується на стадії додрукарської підготовки.

Якщо передбачувана вантажопідйомність мала, можна замовляти дешевші пакети з неукріпленою ручкою. При значному навантаженні кульки виготовляються з щільнішої плівки, і виконується посилення вирубних ручок. З цією метою до кульок приварюється додаткова смуга щільного поліетилену, яка дозволяє брати частину навантаження на себе, підвищуючи загальну вантажопідйомність пакувальних виробів.

Для замовлення на виробництві «Імпласт» пакетів банан із печаткою, зв'яжіться зручним для вас чином з нашими менеджерами відділу продажу: вся контактна інформація представлена на сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow