Виробництво пакетів з логотипом оптом в Україні

26.11.21

Виробництво пакетів з логотипом оптом в Україні

Практичні та надійні поліетиленові пакети з логотипом є одним із найчастіше використовуваних різновидів пластикових упаковок. Найбільшу кількість цих виробів купують у нас супермаркети та фірмові магазини.

Ми усвідомлюємо цінність брендів наших клієнтів, тому виготовляємо в Україні лише високоякісні поліетиленові вироби із міцних матеріалів та здійснюємо на них друк логотипу. Коли ваші клієнти придбають у вас продукцію, вони мають відчути якісну упаковку та зв'язати її з вашим якісним брендом.

Поліетиленові пакети з логотипом

Для виробництва пакувальних виробів поліетилен є найбільш відповідним матеріалом: він досить міцний, еластичний, тягучий, зручний для обробки. Поліетилен може використовуватися в різних модифікаціях: HDPE (високій щільності) для більш жорстких пластикових виробів, наприклад, для пакетів майка, а також для звичайних виробів та фірмових кульок LDPE (низькій щільності), наприклад, для пакетів банан.

Пакети з логотипом можуть бути використані у роздрібній торгівлі, а й у різноманітних рекламних заходів. Ви можете бути впевнені, що назву вашої компанії та фірмові атрибути побачать не лише покупці, а й усі перехожі.

Нанесення друку дає чудову можливість забезпечити запам'ятовування бренду та назву вашої компанії після того, як ваші клієнти покинуть вашу установу. Якщо ви рекламуєте магазин, у вас обов'язково повинні бути якісні фірмові кульки для покупок із зазначенням назви вашої компанії, які будуть нагадувати вашим клієнтам про ваш магазин і стимулювати повторні покупки, а також забезпечувати безкоштовні рекламні покази всім, хто проходить повз і бачить кульки.

Замовити виробництво пакетів з логотипом в Україні

Якщо вам потрібні нестандартні розміри пакувальних виробів або друк із логотипом, ми можемо виготовити фірмову продукцію для вас оптом на замовлення з вашим дизайном та точними параметрами.

Маючи необхідне сучасне обладнання, ми виробляємо пакети з логотипом повністю власними силами, що дає нам кращий контроль за якістю та ціною. Ми можемо надати повний спектр послуг з флексографічного друку при виготовленні як найпростіших, так і найскладніших виробів. Як виробник пакетів із логотипом, ми надаємо 100% гарантію від виробничих дефектів при передачі готових виробів замовникам.

Ми розробляємо та виробляємо різні типи та розміри пластикових плівок та пакетів, використовуючи різні матеріали для задоволення будь-яких потреб та застосувань. Якщо вам потрібне пакувальне рішення для вашого виробництва та роздрібної торгівлі або партія пакетів з індивідуальною печаткою для вашого бізнесу, ми можемо доставити.

Ми придбали солідну репутацію надійного виробника та постачальника високоякісних поліетиленових кульок та плівок для комерційного та промислового використання. Повідомте нам про ваші вимоги, і ми запропонуємо індивідуальне обслуговування, яке гарантує, що ви отримаєте пакувальні матеріали спеціально призначені для вашого застосування.

Імпласт хотів би бути вашим постійним постачальників для всіх ваших потреб у гнучкій упаковці. Компанія входить до топ українських оптових виробників та дистриб'юторів різної плівкової продукції з нанесенням друку логотипу. Фірмові пакувальні вироби стандартних та нестандартних розмірів надаються швидше за аналогічні виробничі фірми.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow