Виробництво упаковки

26.11.21

Вибираючи ті чи інші пакувальні матеріали, замовники порівнюють, наскільки кожен із варіантів підходить за експлуатаційними параметрами та за ціною. Більшість зупиняє свій вибір на виробах із поліетилену, оскільки вони мають оптимальний баланс між характеристиками та вартістю.

Виробництво упаковки "Імпласт" орієнтується саме на цей сегмент клієнтів, забезпечуючи їх оптовими партіями продукції. Ми можемо запропонувати найрізноманітніші вироби та оптимальні умови співпраці. Для цього ми маємо все необхідне, включаючи власні цехи, обладнання, професійних фахівців та відпрацьовані технології, що застосовуються залежно від технічного завдання клієнтів.

Чому вибирають поліетиленову упаковку

Можна виділити низку аспектів, що дають перевагу продукції з поліетилену в порівнянні з альтернативними пакувальними матеріалами. Насамперед, варто згадати, що завдяки пластичності вироби з поліетилену зручні у використанні. Вони безпечні, оскільки вступають у взаємодії коїться з іншими речовинами.

Поліетиленова упаковка має малу вагу, стійка до дії вологи і жирів, не пропускає гази і при правильному виборі складу і товщини добре справляється з механічними впливами. Виробництво упаковки з поліетилену постачає ринку стабільну продукцію, якість якої змінюється під впливом зовнішніх чинників.

При виборі пакувальних матеріалів важливим є їхня вартість. Так, поліетиленові вироби дешевші за аналоги. Для випуску цієї продукції витрачається менше сировини: незважаючи на свою малу товщину, вона повністю справляється зі своїми функціональними завданнями.

Особливості виробництва упаковки

Перший та найважливіший етап виготовлення пакувальної продукції з поліетилену – плівкова екструзія. Гранули полімерів розплавляються в екструзійних машинах. Далі за допомогою нагнітання повітря з розплаву видувається плівка, яка використовується для виготовлення пакувальних виробів. Багато споживачів використовують рукавну плівку, яка постачається їм у рулонах одразу після екструзії.

Для випуску фірмової продукції ми використовуємо флексодрук на автоматичних машинах. Перед нанесенням друку плівка активується, щоб фарба надійно фіксувалася на продукції та не відшаровувалася. Флексодрук є оптимальним способом, оскільки гарантує надійну якість та низьку собівартість виготовлення пакувальних виробів із печаткою реклами.

Виробництво упаковки з поліетилену потребує правильного вибору сировинних матеріалів, щоб властивості продукції були оптимальними та задовольняли вимоги замовника. Плівка поліетиленова може випускатися із ПВТ або ПНТ. У першому випадку продукція буде більш еластичною, м'якою на дотик, добре чинити опір проколам і порізам. При використанні другого варіанта сировини вироби матимуть більш високу міцність.

Виробництво упаковки з поліетилену на Імпласт

Наше підприємство виконує замовлення виготовлення пакувальних виробів для клієнтів з України. Основний акцент у своїй роботі ми робимо на виробництво поліетиленової упаковки із нанесенням флексодруку.

Терміни виготовлення упаковки залежать від складності виробів, тиражу, необхідності нанесення флексодруку на упаковку, а також завантаженості обладнання тими чи іншими замовленнями. Оскільки ми працюємо безпосередньо із замовником та маємо запас виробничих потужностей, то в середньому вони становлять до 2 тижнів.

Виробництво упаковки «Імпласт» обслуговує оптових українських замовників: забезпечимо вас фірмовими пакетами ПВТ, ПНТ та іншими пакувальними матеріалами за низькою ціною з високою якістю.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow