Виробництво упаковки з поліетилену

26.11.21

Виробництво упаковки з поліетилену в Україні

Упаковка є важливою частиною виробу. Вона забезпечує захист від вологи та бруду, продовжує термін зберігання. Сипучі та вагові товари взагалі немислимі без кульків чи упаковок. Також її часто використовують у декоруванні подарунків для більшої презентабельності речі.

Упаковка для українських компаній-виробників

Фірмі потрібний пакувальний матеріал, а також реклама на пакетах для бренду. Поліетиленова плівка – це матеріал, що зменшує витрати на випуск товарів і маркетинг. Нанесення логотипу на плівку або пакети дають можливість виробнику ідентифікувати свої товари, прив'язуючи їх до певної торгової марки, до того ж це зручний спосіб розміщення інформації про вміст маркування продукції

Поліетиленова плівка водонепроникна та стійка до механічних пошкоджень. Цей склад універсальний за своїми технічними властивостями та використовується у всіх сферах людської життєдіяльності: промисловості, комунальному господарстві, будівництві. Завдяки своїм хімічним та фізичним властивостям полімер не вступає в реакцію з багатьма агресивними хімічними сполуками та погано проводить електричний струм.

Виробництво полімеру дешевше, ніж картону чи скла. Поліетиленова плівка легка, міцна і тонка, захищає від зовнішніх факторів, а також за рахунок еластичності та властивостей розтягуватися її можна компактно складувати і перевозити без небезпеки порушення цілісності. А сучасна технологія дозволяють виробляти вироби, які не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Виробляючи полімерну продукцію, компанія Імпласт забезпечує український бізнес якісною та недорогою продукцією, що відповідає державним стандартам та має відповідні сертифікати.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow