Виробник пакетів у Харкові

26.11.21

Завод-виробник пакетів у Харкові

Компанія "Імпласт" - це сертифікована продукція, за державними стандартами, випущена на заводі-виробники пакетів у Харкові. Під час виготовлення товарів враховуються всі технічні особливості та вимоги клієнтів. Це означає, що ви щоразу отримуєте якісну упаковку в будь-якому місті України з доставкою зручним для вас способом, за мінімальний термін.

Замовити випуск пакетів у Харкові від заводу-виробника

Полімерний пакувальний матеріал – це необхідна у господарстві річ. Кульки, пакети та мішки використовуються у промисловості, сфері послуг, утилізації твердих відходів і, звичайно ж, у побуті.

Перевага покупки фірмових пакетів очевидна. Купуючи один пакет, ви купуєте:

  • Універсальність (крім свого явного та безпосереднього призначення так само такий вид тари – це відмінний зовнішній носій реклами та маркетинговий хід для просування).
  • Ціна (що більше замовлення – тим дешевше вам собівартість).
  • Якість (гарні, щільні, водонепроникні пакети можна купити у Харкові прямого постачальника, тобто у заводу-виробника).
  • Ефективність (підвищення впізнаваності торгової марки через нанесення друку та гарний обгортковий засіб).

Дізнатися зразкову вартість майбутнього тиражу можна, заповнивши онлайн-форму на сайті, там ви знайдете більше додаткової корисної інформації з технології та підприємства. Для більш точного прорахунку кількості зв'яжіться з нашим відділом продажів, і ви зможете скористатися знижкою на оптову поставку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow