Причини популярності пакетів банан

26.11.21

Причини популярності пакетів банан

За статистикою пакети з прорубною ручкою типу «банан» належать до найпопулярніших пакувальних виробів, які замовляють у компанії «Імпласт». Вони виготовляються з використанням поліетиленових плівок високої щільності, які роблять їх стійкими до розривів та проколів.

Для більш легких продуктів замовляють кульки із звичайною вирубною ручкою, а для більш важких – пакети банан із посиленням. Розглянемо деякі важливі причини, чому ви повинні надавати перевагу саме цьому виду поліетиленових пакувальних виробів.

1. Довговічність та можливість повторного використання пакетів банан

Однією з причин, чому ці поліетиленові кульки мають попит, є їх довговічність. Вони виготовлені з використанням водонепроникних матеріалів. Товари в них одержують гарантію максимального захисту. Пакети з прорубною ручкою також забезпечують відмінний захист від пилу, вологи, бруду, розривів, зношування тощо.

Вони мають можливість повторного використання: клієнти можуть користуватися ними протягом тривалого часу. Так що це чудова можливість для реклами вашого бренду.

 

2. Клієнтам подобаються пакети банан

Якщо ви пов'язані з роздрібним продажем, то вашим покупцям, напевно, потрібен хороший варіант упаковки для перевезення придбаних товарів. Таким чином, використовуючи ці пакети, ви маєте можливість рекламувати свій бренд, додавши логотип, контактну інформацію та ін. Зробити це можна так, що вироби виглядають красиво, привертаючи увагу оточуючих.

Якісні пакети банан з нанесенням друку використовуються споживачами у звичайному житті, оскільки ці кульки привабливі та зручні.

 

3. Гнучкість у виборі та дешевизна пакетів банан

Поряд з масою переваг в експлуатаційному плані, варто відзначити, що ці кульки також дуже доступні за ціною. Навіть представники малого бізнесу можуть дозволити собі їхню закупівлю. Іншою великою перевагою використання пакетів з вирубною ручкою є гнучкість у виборі їх форми та розміру. Ви можете надати свій оригінал-макет упаковки з фірмовим зображенням, яке ми зможемо надрукувати на цих пакетах, щоб збільшити їхню привабливість і рекламну ефективність.

Більшість торгових компаній використовують ці пакувальні вироби. Якщо ви хочете, щоб ваші продукти відрізнялися від інших, упаковка - це найголовніше. Поліетиленові пакети з печаткою, з різними відтінками та стилями відрізнятимуть ваші товари. Ексклюзивна упаковка, що запам'ятовується допоможе створити лояльність до вашого бренду.

 

4. Можливість експериментувати у дизайні

За останні кілька років тенденції в дизайні упаковки зазнали певних змін. Деякі експерти вважають, що більшість компаній для пакування повинні використовувати сміливі кольори. І якщо ви хочете виглядати неординарно, ви можете скуштувати несподівані рішення.

Упаковка має не тільки красиво виглядати, а й привертати увагу покупців до того, що знаходиться усередині. Це дуже корисно як для роздрібного продажу, так і для електронної комерції. Споживачі більше звикають до незвичайного дизайну пакетів банан з логотипом. Якщо ви хочете, щоб ваша компанія виділялася на ринку, просто стежте за останніми тенденціями та спостерігайте, як ваші клієнти будуть реагувати на них.

У нашій компанії ви знайдете безліч варіантів, які можуть втілити у життя ваші ідеї щодо фірмових виробів для вашого бізнесу. Таким чином, рекомендуємо вам інвестувати у виготовлення пакетів банан на виробництві "Імпласт", щоб порадувати своїх клієнтів гарною упаковкою.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow