Рекламні пакети з печаткою

26.11.21

Рекламні пакети з печаткою

Рекламні пакети з печаткою – наша спеціалізація. Як один з найбільших постачальників брендованих пакетів в Україні, Імпласт пропонує широкий асортимент поліетиленових виробів на внутрішньому ринку.

Рекламуйте себе за допомогою власних поліетиленових пакетів. Вони присутні у супермаркетах, гіпермаркетах, малих та великих магазинах. Рекламні пакети є обов'язковим атрибутом кожної компанії, яка веде комерційну діяльність. Вони призначені для пакування покупок, і в той же час дають змогу ефективно просувати компанію.

Як друкується реклама на пакетах

Як виробник рекламних пакетів ми випускаємо їх із плівки LDPE (глянсова, м'яка), HDPE (матова, жорстка, шелестяча) будь-яких розмірів, форм та кольорів за індивідуальними замовленнями клієнтів. Друк виконується флексографічним методом, одночасно може використовуватися до 6 різних кольорів. Ми пропонуємо комплексну підготовку до друку, а також допомогу в оформленні дизайну.

Для друку реклами на пакетах найчастіше використовується поліетиленова плівка білого кольору. Залежно від ваших уподобань і фірмового стилю ви можете вибрати інший варіант, але білий колір за умовчанням є кращим фоном. Рекламні пакети, виготовлені за технологією флексодруку, нешкідливі навіть при контакті з харчовими продуктами, оскільки для друку використовуються органічні фарби на водній або спиртовій основі.

Наша компанія пропонує рекламу на пакетах для забезпечення ефективної рекламної та маркетингової діяльності українських компаній. Завдяки використанню швидковисихаючих фарб флексографічний друк дозволяє випускати фірмову упаковку в промислових масштабах. Ми реалізуємо власні проекти та допомагаємо нашим клієнтам у їх виконанні, прагнучи до повного задоволення їхніх потреб. Логотип компанії, її назва та будь-який графічний елемент можна використовувати для такої друкованої реклами.

Замовити рекламу на пакетах за доступною ціною

Ми хочемо, щоб наша фірмова упаковка мала адекватну вартість, і ви могли ефективно рекламувати свою компанію, повністю покриваючи потребу в обслуговуванні ваших клієнтів.

Оскільки кожна галузь має свої унікальні особливості, тому ми докладаємо всіх зусиль, щоб запропонувати вам вироби, які враховують характер не лише їхнього бренду, а й вашу сферу діяльності.

Поліетиленові пакети з печаткою реклами від «Імпласт» відрізняються дуже високою універсальністю, вони зарекомендували себе лише з гарного боку у різних сферах обслуговування клієнтів.

Поліетиленові пакети з печаткою реклами виготовляються на замовлення. Гарантуємо відмінну якість пакетів та їхню високу естетичну цінність - завдяки цим функціям пластикові пакети від Імпласт є відмінним рекламним носієм. Інвестиції у професійно виготовлені рекламні пакети завжди окупаються. Реклама на пакетах є відповіддю на очікування від бізнесу та потреби споживачів. Щоб відповідати вимогам, ми орієнтуємося на найвищу якість продукції, тому що як професіонали знаємо, що тільки так ми можемо задовольнити наших клієнтів. Ми намагаємося бути гнучкими в процесі співробітництва та легко підлаштовуємось під ваші очікування.

Імпласт підтримує довгострокову співпрацю з більшістю своїх клієнтів, допомагаючи їм реалізувати свої ідеї. Від першого контакту до доставки готового продукту ви можете розраховувати на нашу підтримку. Ви отримаєте консультацію наших фахівців щодо параметрів та вибору матеріалів. Якщо у вас є питання, наші спеціалісти завжди у вашому розпорядженні.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow