Реклама на пакетах: замовити пакети із логотипом

26.11.21

Реклама на пакетах: замовити пакети із логотипом

Найбільш дієвим і дешевим способом донести інформацію про свою компанію, товари або послуги є реклама на пакувальних матеріалах. Пакети з логотипом подорожують разом з їх власниками, попутно залучаючи увагу широкої аудиторіїспоживачів.

Фірмова упаковка з друком на пакетах відноситься до рекламних постерів мобільного типу, що перетворює користувачів в безкоштовних розповсюджувачів рекламної інформації. Зацікавити аудиторію дозволяє оригінальне, яскраве оформлення упаковки, а фінансові витрати на виготовлення пакетів з логотипом окупаються протягом короткого часу.

Переваги реклами на пакетах

У сучасному світі розміщувати логотипи компаній на пакетах вважається вигідною і ефективною дією. Пакети з яскравим і барвистим зображенням здатні привернути увагу клієнтів, тим самим підвищити впізнаваність бренду. Тому багато підприємців вже відзначили ефективність брендування як одного з видів просування.

До основних переваг виготовлення реклами на поліетиленових пакетах слід віднести:

 • низьку вартість;
 • пасивне інформування широкої аудиторії;
 • економне залучення до поширення інформації споживачів товарів;
 • можливість нанесення будь-якого зображення і будь-якого тексту;
 • створення іміджу компанії рекламодавця.

Серед суттєвих переваг використання пакетів можна виділити асортимент за розмірами і колірним рішенням. Також можна виділити наступні переваги при їх експлуатації:

 • мала вага пакетів:навіть найбільша упаковка важить досить мало і може легко транспортуватися на будь-які відстані;
 • надійність і міцність при використанні. Незважаючи на легкість, пакети можуть витримувати певні навантаження;
 • здатність впливати потрапляння вологи, снігу, дощу і т.д;
 • можливість використовувати в умовах низьких і високих температурних режимів. Наприклад, щоб поліетиленовий пакет потріскався, температура повинна становити мінімум мінус 50 градусів;
 • доступна вартість пакувального матеріалу;
 • здатність протистояти кислотному, жирному або лужному складу.

Всі перераховані вище властивості роблять пакети з поліетилену досить затребуваними в різних сферах. Вони надійно захистять продукцію від псування і розсипання.

Виготовлення пакетів з логотипом

Основним матеріалом для виготовлення упаковки з надрукованим інформаційним блоком є білий щільний поліетилен марки LDPE, HDPE і MDPE. Вид матеріалу та щільність вибираються в залежності від побажань клієнтів. На підготовленому матеріалі (активована плівка) фарба тримається досить міцно, не линяє, не обсипається навіть від впливу вологи, тертя, стискування.

Висока якість поліетилену і фарб, що використовуються у нас при виготовленні пакетів з логотипом, забезпечують кінцевому продукту бездоганний вигляд і відмінні експлуатаційні характеристики, завдяки яким продукція може служити упаковкою для дорогих брендових товарів. Компанія, інформація про яку розміщена на «майках» і «бананах», при незначних фінансових витратах одночасно вирішує кілька завдань:

 • упаковка для товару;
 • поширення реклами бренду;
 • підвищення рівня довіри до фірми рекламодавця.

На сьогоднішній день у нас є можливість виготовлення значної кількості пакувальних матеріалів для продовольчих і непродовольчих товарів. Велику популярність завоювали поліетиленові пакети, які використовуються для зберігання, транспортування будь-якої продукції. Завдяки високим експлуатаційним характеристикам наші поліетиленові пакети з логотипом застосовуються у фірмових магазинах, в закладах громадського харчування, в супермаркетах і торгових компаніях.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow