Реклама на поліетиленових пакетах

26.11.21

Реклама на поліетиленових пакетах - Вигідно та Просто!

Яскрава реклама на поліетиленових пакетах – це вигідний та безпрограшний варіант для просування сучасного бізнесу.

Купити кульки поліетиленові з рекламою

Поліетиленові пакети залишаються найпопулярнішим пакувальним матеріалом. Це пов'язано з їхньою дешевизною, універсальністю застосування та доступністю. «Майки» та «банани» з целофану можна зустріти у бутіку, на ринку, а також у супермаркеті чи кіоску.

Виробництво пакетів з логотипом - один із пріоритетних напрямків роботи компанії Імпласт. Ми пропонуємо високоякісні товари з печаткою, які виготовлені на власному устаткуванні без посередників.

Перевага розміщення різного роду «повідомлень» в першу чергу полягає в тому, що інформація (текст або картинка), розміщена на них, постійно знаходиться в полі вашого зору аудиторії потенційних покупців, коли ви виходите з магазину і йдете вулицею або використовуючи його після покупки у побутових потребах.

Брендована упаковка відрізняються від звичайної власної багатофункціональністю, їх використовують у маркетингу та різних акціях. Реклама на полімерних пакетах, хоч і помітна, навіть більш запам'ятовується, але не така химерна, помітна і краще сприймається в суспільстві.

Для того, щоб замовити виготовлення продукції з нанесенням реклами на поліетиленових пакетах, ви можете заповнити онлайн-заявку, зайшовши на офіційний сайт або зателефонувавши менеджеру з продажу, ми обов'язково допоможемо підібрати форму та щільність плівки, при цьому з радістю надамо всі потрібні консультації, допоможемо з прорахунком вартості.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow