Скотч з логотипом для пакування товарів та реклами компанії

26.11.21

Скотч з логотипом для пакування товарів та реклами компанії

В останні кілька років фірмова клейка стрічка стала незамінним робочим інструментом, який використовується як під час роботи на складах по всій Україні, так і приватними особами, які хочуть надати упаковці індивідуального вигляду. Багато наших клієнтів не можуть представити відправку своїх посилок без використання фірмової пакувальної стрічки. Вони переконалися, що ця продукція забезпечує ідеальну безпеку під час транспортування вантажу та виконує функції маркетингу та ідентифікації.

Якщо ви шукаєте перевіреного виробника пакувальних стрічок з печаткою, ви потрапили на адресу: «Імпласт» випускає скотч з логотипом на замовлення. Використовуючи сучасні технології друку, ми створюємо вироби із матеріалів найвищої якості за оптимальною для клієнтів ціною.

Використання скотчу з логотипом для пакування продуктів

Клейкі стрічки є відмінним і широко використовуваним рішенням для захисту посилок, що відправляються. Вона є гарантією збереження упаковок, призначених для транспортування. Якість захисту посилки практично до нуля зводить можливість його мимовільного розтину чи ушкодження під час логістичних операцій. За низьких витрат ви можете надати своїй компанії більше визнання у професіоналізмі, забезпечити зручність своїм клієнтам.

Ви можете бути впевнені, що правильно упаковані вантажі з використанням наших стрічок будуть безпечними у дорозі. Висока якість виготовлення означає захист від атмосферного впливу на пакувальні стрічки. Їх можна використовувати без перешкод на свіжому повітрі.

Скотч має зорово привабливу, злегка блискучу поверхню. Завдяки цьому на нього можна наносити рекламу. Ви можете вибрати необхідну пакувальну стрічку для друку.

Скотч з логотипом для реклами компанії

Пакувальна стрічка є хорошим рекламним засобом. З одного боку, це чудовий приклад ненав'язливої реклами, а з іншого – вона добре помітна та легко запам'ятовується клієнтами, які відкривають упаковку. Скотч з логотипом компанії або іншою графікою представляє вашу компанію та її діяльність у мінімалістичній формі. У довгостроковій перспективі подібна діяльність принесе вашій компанії нових клієнтів та посилить лояльність існуючих. Крім логотипу на пакувальній стрічці будуть доречними контактні дані, рекламні слогани та інші елементи фірмового брендингу.

Природно, що з отримання належного маркетингового ефекту має бути найвищому рівні.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • дизайнерське виконання та безкоштовну доставку при оптовому замовленні;
  • виготовлення фірмових пакувальних стрічок у мінімальні терміни;
  • ціни на скотч із логотипом.

Для тих, хто зацікавлений у замовленні таких нестандартних пакувальних стрічок, що поєднують практику та рекламну опцію, ми пропонуємо виготовлення пакувальної продукції на замовлення. Якщо ви зацікавлені у розміщенні замовлення на виготовлення скотчу з логотипом або бажаєте отримати його прорахунок – будь ласка, надішліть на нашу електронну пошту info@implast.com.ua:

  • шаблон для друку на стрічці (наприклад, логотип з високою роздільною здатністю);
  • необхідний тип пакувальної стрічки;
  • розмір та колір клейкої стрічки;
  • розташування, розміри та колір малюнка для друку;
  • обсяг планового замовлення.

Наші консультанти у вашому розпорядженні: якщо у вас є питання або проблеми, будь ласка, зв'яжіться з нами електронною поштою або по телефону. Досвідчені співробітники «Імпласт» докладуть усіх зусиль, щоб запропонувати вам найбільш оптимальну пропозицію з урахуванням ваших потреб та очікувань.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow