Скотч із логотипом для фірмової упаковки товарів

26.11.21

Скотч із логотипом для фірмової упаковки товарів

Пакувальні стрічки з принтом є однією з найефективніших, найдешевших та найефективніших форм просування компаній. Використання скотчу з логотипом продемонструє вашим клієнтам, що вони мають справу з професійною та серйозною компанією. Замовлення цих фірмових пакувальних виробів не вплине на бюджет вашого підприємства, а імідж неодмінно поліпшить.

Стрічки з індивідуальним принтом особливо цінуються інтернет-магазинами та компаніями, що пропонують свою продукцію поштою. Ці матеріали - такі ж ефективні для пакування товарів, як «звичайний» скотч, але вони не тільки чудово працюють як захищене пакування, але і служать носієм важливої інформації.

Застосування скотчу з логотипом

Фірмова пакувальна стрічка має багато застосувань, все залежить від ваших потреб. Так, скотч з логотипом незамінний не тільки у будь-якій поштовій службі, але й буде корисним для багатьох компаній. Необхідна для пакування продукція, довговічна та стійка до пошкоджень, захистить ваші товари та вантажі від пошкоджень.

Крім того, клейкі стрічки з печаткою також є дешевим та ефективним носієм реклами. Їхній простий, але оригінальний зовнішній вигляд швидко запам'ятовується і дуже ефективний. Ваш фірмовий скотч із логотипом забезпечить гарний захист будь-яких об'єктів під час транспортування. Логотип чи рекламне повідомлення, видиме з його поверхні, природно консолідує образ бренду у свідомості покупців, викликає позитивні асоціації та надає інформацію, важливу для компанії - контактні дані, рекламні слогани, окремі символи.

Завдяки використанню фірмових пакувальних стрічок навіть звичайна, сіра, дуже економічна картонна коробка, в якій відправляються товари, стає оригінальною візитною карткою, що просуває певний бренд і фіксується у свідомості клієнтів у ненав'язливому вигляді.

Логотип, девіз компанії чи коротке рекламне повідомлення ними - це функціональна форма просування - як самої компанії, так послуг, які вона надає. Пакувальна стрічка також стає все більш цінним засобом підтвердження професіоналізму, неоціненної турботи та поваги в підході бренду до обслуговування клієнтів.

Скотч з логотипом може виконувати не лише рекламну функцію, а й інформативну, наприклад, при відправленні дорогих та делікатних предметів з інформацією «Не кидати!» або «УВАГА! Скло".

Враховуючи широке використання цих виробів для фірмового упакування товару, «Імпласт» пропонує вам ознайомитися з можливістю замовлення пакувальних стрічок на нашому виробництві, що виготовляються за індивідуальним запитом та відповідно до дизайну замовника.

Виготовлення скотчу з логотипом на замовлення

Фірмова пакувальна стрічка виготовляється з матеріалів найвищої якості з використанням сучасних методів друку, на основі узгодженого технічного завдання, таким чином, щоб повністю відповідати вашим вимогам, включаючи розміри, колір та дизайн відбитків, тираж.

Ми підходимо до кожного замовлення індивідуально - дбаємо про найвищу якість готової продукції. У зв'язку з вищесказаним ми намагаємося бути однаково гнучкими з точки зору мінімального замовлення, розмір якого ми також встановлюємо індивідуально. Крім того, наші фахівці абсолютно безкоштовно надають професійні консультації щодо вибору відповідної стрічки та індивідуально узгодять з вами всі нюанси замовлення.

Ми виконуємо замовлення на скотч із логотипом в Україні на постійній основі. Залежно від обсягу та характеру замовлення час очікування готових виробів може дещо відрізнятись.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow