Скотч із логотипом: упаковка за допомогою стрічки з печаткою

26.11.21

Скотч із логотипом: упаковка за допомогою стрічки з печаткою

Клейка стрічка з печаткою – це рішення, яке забезпечує ефективний та надійний захист упаковки (картонних коробок), переважно при транспортуванні продукції. У цьому випадку скотч легко дозволяє точно закрити картонну упаковку. Друк дозволяє захистити упаковку від небажаного відкриття під час транспортування.

Друковані клейкі стрічки також називають друкованими стрічками, що обертаються, а також стрічками з логотипом або фірмовими стрічками. Незалежно від термінології, клеюча стрічка з печаткою в першу чергу є ефективним та надійним захистом товарів в упаковці.

Навіщо використовувати пакувальні стрічки?

Є принаймні кілька причин, з яких ви повинні замовити скотч з логотипом. Насамперед це додатковий елемент ідентифікації компанії. Клієнт, який отримує посилку, наприклад, з інтернет-магазину, бачить ваш логотип та контактну інформацію, що спрощує запам'ятовування та ідентифікацію вашої компанії в наступних випадках і ваш бренд стає більш пізнаваним. Крім того, дуже важливо, що ціна на скотч з логотипом дуже приваблива – таким чином ви отримуєте додаткову дешеву рекламу.

Друкарські клейкі стрічки в основному використовуються, щоб зв'язати упаковку вашої продукції та інформацію про ваш бренд. Завдяки використанню фірмових пакувальних стрічок з печаткою, ви можете просто збільшити престиж вашої компанії. Клейка стрічка з логотипом компанії, напевно, запам'ятається краще ніж безбарвна. Кожна коробка з таким елементом стає вітриною вашої діяльності.

Спеціальна клейка стрічка з печаткою може замінити дорогі фірмові коробки, зменшити крадіжку та фальсифікацію та перетворити ваші упаковки на візуальні рекламні інструменти.

Особливості скотчу з логотипом від «Імпласт»

Клейкі стрічки з печаткою – одна із пропозицій компанії «Імпласт». Як виробник рішень такого типу, ми пропонуємо різні типи стрічок та привабливий прайс-лист на наші послуги.

Клейкі стрічки можуть мати природний колір фону, зазвичай білий, прозорий або коричневий, але є можливість спеціального знебарвлення фону для другого вибраного кольору. На стрічці можна надрукувати зображення відразу в кілька кольорів (природний колір тла основної стрічки не вважається кольором друку). Поліграфічний дизайн може бути виконаний з урахуванням наданого вами графічного матеріалу. Бажано, щоб він був у CorelDraw, шрифти, перетворені на криві, кольори відповідно до шаблону Pantone.

Завдяки високій якості друку, що пропонується «Імпластом», скотч з логотипом стає оригінальним рекламним матеріалом. Ви можете запитати наших менеджерів зразки продукції, щоб побачити, наскільки привабливим є це рішення. Ми виготовляємо стрічки стандартних розмірів. Мінімальний обсяг замовлення зазвичай становить 72 рулони (2 коробки).

Завдяки поєднанню багаторічного досвіду та сучасних ноу-хау, ми завжди можемо реалізувати складні спеціальні рішення у галузі клейових технологій. «Імпласт» пропонує широкий і привабливий асортимент замовлених клейких стрічок на випадок, якщо продукти нашого стандартного асортименту не зовсім підходять вам. Поряд зі скотчем з логотипом, ми можемо виготовити клейкі стрічки зі стандартними написами, які економічніші.

Ми покладаємося на постійні інновації, високу якість продукції та надійні відносини з клієнтами. Ми особливо зацікавлені в довгострокових партнерських відносинах, які успішно розвиваємося з численними клієнтами.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow