Скотч з логотипом - реклама плюс упаковка, два в одному

26.11.21

Скотч з логотипом - реклама плюс упаковка, два в одному

Компанія «Імпласт» пропонує скотч з логотипом в Україні для оптових покупців. Ці клейкі стрічки відносяться до особливої категорії, які тільки з'явившись на профільному ринку здобули велику популярність серед споживачів. Ця продукція виконує одночасно декілька функцій. Так, високоякісний пакувальний засіб для сортування і комплектації товарів індивідуального і масового споживання може також виступати в якості носія інформації про товаровиробника і представлену споживачам фірмову продукцію.

Особливості скотча з логотипом та його застосування

На фірмових клейких стрічках може бути відображена важлива для потенційного покупця інформація про кількісний склад, умови застосування і зберігання, але найважливішим є зображення логотипу вашої фірми або бренду окремого товару.

За індивідуальними замовленнями наших клієнтів виготовляємо сучасні клейкі стрічки. На них, на білій, прозорій або кольорової основі наноситься текстова або графічна інформація у вигляді товарного знака компанії, що піклується про якість та безпеку своєї продукції на вітчизняному ринку. Вони не тільки привабливі для погляду потенційного клієнта, але й орієнтують його в безмежному морі продукції, дозволяючи відрізнити фірмову продукцію від фальсифікату.

Область застосування скотча з логотипом досить широка: виробництво меблів, побутової техніки, поліграфія з випуском довідкових, літературно-художніх, навчальних, науково-популярних видань та інше. Вони допомагають ідентифікувати унікальний продукт від підробки.

Варто відзначити ще одну сферу застосування. Мережі швидкого харчування, продаж напівфабрикатів. Барвиста пакувальна коробка, заклеєна фірмовим скотчем, дозволяє більшою мірою довіряти продуктам, які перебувають в них. Адже зірвати і підмінити продукцію можна тільки зіпсувавши паперово-картонну продукцію. Тому актуальність застосування липких стрічок тільки зростає.

Для товаровиробників застосування скотчу  дуже вигідно. Купуючи одну товарну позицію, вирішується відразу два завдання: упаковка + реклама. Крім того, такий маркетинговий хід успішний і у фінансовому плані, істотно знижуючи ризики підміни, розкрадання.

Купити скотч з логотипом в Україні

При необхідності купити скотч з логотипомв Україні, звертаються в компанію «Імпласт». Ми виготовляємо полімерні стрічки в різних колірних рішеннях. Ми готові виготовити методом флексодруку яскраві маркери, які будуть здалеку помітні, що інформують про важливі критерії вибору: товаровиробник, торгова марка, якісний склад, умови оптимального застосування і термін придатності. Вся комерційна інформація буде компактно відображена в графічному або текстовому варіанті.

Погодивши з менеджером макет і уточнивши умови застосування, призначення скотча, ми підготуємо для споживача необхідні партії цієї пакувальної продукції. Нас вибирають кращі товаровиробники і торговельні компанії. Це дозволяє значно прискорити рух товару на ринку оптово-роздрібної, спеціалізованої торгівлі.

Варто відзначити, що полімерні стрічки мають важливі властивості. Споживачі оцінили їх за високу клейкість, стійкість до перепадів температур, вологості. Гнучкі, легкі, еластичні. Як рекламний носій і пакувальний матеріал представлений компанією «Імпласт» за доступними цінами. Для оптових клієнтів можемо запропонувати знижки та систему пільг.

Виготовляємо скотч з логотипом в обумовлений замовником термін. Маємо можливість доставляти по Україні за власний кошт партії цієї продукції в кількості від 2 ящиків.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow