Стрейч-плівка – пакувальний матеріал

26.11.21

Стрейч-плівка - пакувальний матеріал здатний розтягуватися в 3 рази і в порівнянні з іншими полімерами більш стійкий до механічних впливів, порізів, продавлювання, проколів.

Чим вигідне застосування стрейч плівки

При замовленні зверніть увагу на товщину та ширину. Для цього проаналізуйте специфіку вашого товару, адже чим тонша плівка, тим більше її мотків в 1 кг, що впливає на економічність витрати. Якісна стрейч-плівка має властивість «прилипання» до об'єкта, саме липкість є головною відмінністю цього виду поліетилену.

Вага рулону позначається на кінцевій вартості. Компанія Імпласт, як і будь-яке інше виробництво, застосовує єдину формулу: чим більше намотування, тим дешевше виходить чиста вага замовлення. Це пов'язано з технологічними процесами при виготовленні.

Стретч плівка в рази полегшує та прискорює роботу на складі:

  • Знижує ризик пошкодження, розкрадання, незаконного розтину та втрати продукції.
  • Захищає від забруднення, намокання.
  • Зменшує витрати на складування, заощаджує місце на складі.
  • Спрощує комплектування постачання клієнтам, знижує відсоток помилок при доставці.
  • Дає можливість пакувати охолоджені та заморожені продукти.

З її допомогою можна зафіксувати вантаж на палетах або запакувати вироби, що мають витягнуту форму шляхом методичного намотування по спіралі. Стрейч плівка, призначена для ручної обмотки, виглядає як прозорий матеріал, що добре тягнеться не змінює при цьому ширини. Вона підходить для пакування товарів та вантажів на піддонах.

Ще однією відмінністю стрейч плівки є липкість шарів по відношенню один до одного. Витки, які щільно прилягають під час обмотки, створюють міцний загальний шар, утворюючи повністю герметичну упаковку.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow