Технологія виробництва пакетів «майок» із логотипом. Виробник - Імпласт

26.11.21

Технологія виробництва пакетів «майок» із логотипом

Поліетиленові пакети практичні, оригінальні і можуть бути додатковим рекламним матеріалом для рекламних заходів, враховуючи те, що завжди використовуються в побуті. Брендовані поліетиленові пакети з печаткою логотипу привертають увагу та надовго залишаються в пам'яті – це ефективний засіб для просування нових товарів та послуг для вашого бізнесу.

Виготовлення поліетиленових пакетів на замовлення з нанесенням фірмового логотипу вашої організації дає змогу покращити якість сервісу клієнтів та збільшити впізнаваність бренду – що призведе до зростання рівня продажів.

Поліетиленові «майки» – найдоступніший варіант за ціною серед продукції з ручками. Цей вид найчастіше використовують як упаковку у торгових точках, промисловості, аптеках. «Майки» здобули свою популярність як у продавців, так і у простих споживачів.

Характеристика поліетиленових пакетів із логотипом

Етапи випуску продукції включають: видування плівки з пластичної полімерної маси, з подальшим формуванням, порізкою і проклеюванням заготовок, формування ручок (складання ручки утворюють 4 шари плівки, що додає конструкції щільності) і нанесення малюнка.

Пакет «майка» найчастіше виготовляється з поліетилену низького (ПНТ), а також високого (ПВТ) тиску. Для виробництва порівняно невеликими тиражами застосовується технологія трафаретного друку. У цьому випадку друк наносити на повністю готові вироби. На жаль, при цьому виникає низка обмежень. Першим з таких обмежень є те, що неможливий друк у край пакету. Другий важливий мінус – дорожнеча нанесення повнокольорового зображення. В іншому все залежить від креативності дизайнера.

За рахунок бічних фальців у пакети «майка» можна запакувати об'ємні речі різноманітної форми. Пакети цього типу використовують також для пакування габаритних предметів. У них зручно розміщувати велику кількість різних за розміром товарів, які займуть додатково створений об'єм, отриманий розкриттям бічних та донних складок. Такі особливості є вигідними відмінностями від «бананів», дозволяючи суттєво зменшити собівартість виробництва.

Для зручності роботи з клієнтами компанії «Імпласт» все з приводу макета майбутнього товару узгоджується з менеджером. А логічним завершенням стає техкарта із докладним описом замовлення, яка і буде опорною схемою.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow