Кольорові пакети оптом

26.11.21

Купити кольорові пакети оптом зі складу Імпласт

Поліетиленові пакети – яскравий та неординарний спосіб виділити свій бізнес. Кольоровий поліетилен досить простий та дешевий вид упаковки. Навіть без нанесення логотипу барвисті вироби привертають увагу покупців.

Чому вигідно купувати пакети зі складу

Продукція зі складу має велику популярність, як у великих торгових мереж, так і у дрібних роздрібних магазинів. Фірмові пакети - хороший маркетинговий хід, але в деяких випадках у них немає потреби. Для виробництва всієї плівки застосовують високоякісне обладнання та сертифіковану сировину від надійних постачальників.

Брендована упаковка зазвичай дорожча і поступається ціною серійним і стандартним матеріалам зі складу. До того ж на її виготовлення та відвантаження потрібно близько 2 тижнів. Набагато простіше взяти готовий товар оптовою партією для ще більшої економії коштів. Для оптових споживачів діють спеціальні цінові пропозиції та знижки для постійних покупців.

Переваги вибору стандартних кольорових пакетів:

  • Надсилання в день оплати замовлення.
  • Завжди у наявності.
  • Найзатребуваніші «ходові» розміри.
  • Однаково висока якість.

Пакети оптом – постачання з Харкова.

Компанія «Імпласт» виготовляє оригінальну полімерну продукцію з логотипом та символікою, у тому числі для індивідуальних габаритів. Замовник за бажанням розміщує на поліетилені інформацію (текст та зображення) або залишає незапечатаним.

Пакети оптом – це один із найпоширеніших типів пакувальних матеріалів. Безліч фірм займається випуском пакетів і кульків, друку логотипу на плівці і виробництвом різноманітних упаковок. Шарики купують не тільки для маленьких магазинчиків і кіосків, але і великі оптові фірми. Невеликі готові фасувальні пакети – це універсальний спосіб упакування товарів, що не потребують використання індивідуального пакування. Завдяки низькій вартості та можливості виготовляти та купувати кульки дрібним оптом, купити їх в Україні не проблема.

Пакети оптом годяться для фасування невеликих предметів, таких як канцелярія, побутова хімія або інша роздрібна дрібниця. До того ж у поліетиленові кульки не рідко пакують продукти харчування. Особливий склад плівки робить кульки безпечними при контакті з продуктами харчування. Бакалія – хліб, овочі та розважні сипучі крупи, макаронні вироби та інші споживчі товари продаються у серійних кульках. Серійні пакети міцні та надійні, тому мають досить велику вантажопідйомність.

Наше підприємство має величезний досвід виготовлення поліетиленової упаковки. Сучасне обладнання, впровадження нових технологій, професіоналізм співробітників та сертифіковані матеріали дозволяють виробляти якісну та недорогу упаковку, що відповідає державним стандартам. Ми виконуємо замовлення з дотриманням поставлених термінів, точно за технічним завданням, що унеможливлює поставки.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow