Упаковка для харчових товарів

26.11.21

Виготовлення поліетиленової упаковки для харчових товарів

Компанія «Імпласт» виробляє широкий спектр полімерних матеріалів: поліетиленова плівка, кульки з логотипом, чохли для одягу та обгортка для харчових продуктів.

Виготовлення поліетиленової плівки з нанесенням зображення – складний технологічний процес, що потребує певних знань та навичок від працівників друкарні. Крім перевіреної сертифікованої сировини та спеціальної технології потрібно дотримуватись великої кількості правил і параметрів, щоб продукція відповідала державним нормам якості.

Особливості упаковки для харчових продуктів

На відміну від серійних або фірмових пакетів, упаковка для продуктів харчування та органічних речовин повинна відповідати спеціальним запитам та стандартам. Сертифікат готового виробу – це доказ якості виготовлення відповідно до технічних та хімічних характеристик національного зразка.

Сортування харчових продуктів поділяється за категоріями товару.

Залежно від умов складування та вмісту виділяють:

  • Пакети для хліба (цілий та нарізний батон, можна пакувати прямо з печі).
  • Пакети для бакалійної та кондитерської продукції (Хлібобулочні та макаронні вироби, крупи, сіль, цукор, спеції, горіхи, насіння).
  • Упаковка для заморожених продуктів (м'ясо, риба, напівфабрикати, овочі).

Головною рисою даного типу плівки у підвищених санітарних вимогах до сировини та процесу випуску. Торгові мережі та підприємства легкої промисловості використовують поліетилен для пакування з метою продовження терміну зберігання та захисту від потрапляння бруду та вологи, що може призвести до псування та розвитку бактерій. Саме вона є бар'єром між вже готовою їжею чи напівфабрикатами та довкіллям. Тому щільність і стійкість до механічних пошкоджень важлива транспортування та зберігання продовольства.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow