Упаковка з поліетилену на замовлення

26.11.21

Виробляємо упаковку з поліетилену на замовлення

Поліетиленова упаковка, подарункова, фірмова – це основна продукція, яку виробляє компанія «Імпласт». Ви можете також замовити виготовлення упаковки за індивідуальними розмірами для товарів нестандартних габаритів, враховуючи вагу, об'єм та параметри, потрібні вам.

Де замовити виробництво упаковки

Ми також надаємо широкий спектр послуг з виробництва упаковки на замовлення в Україні, друку на поліетилені зображення, що дозволяє економити на оптових поставках і отримати готові вироби в стислий термін. Оскільки ми є фірмою-виробником, то повністю контролюємо процес випуску, дотримання технології та стандартів якості державних критеріїв.

Комплексність роботи, починаючи від створення прес-форми для друку та закінчуючи виробництвом полімерної плівки, прискорює час очікування, а також знижує ймовірність шлюбу або невідповідності поставленим у техкарті позиціям, тобто кінцевий продукт на 100% відповідає заявленому покупцем макету.

Наша команда докладе всіх зусиль для оперативного здійснення замовлення на пакувальні матеріали, а також допоможе у доставці виробів зручним для замовника способом по території України. Звертайтеся до наших менеджерів для розрахунку вартості тиражу або заходьте на сайт, там ви знайдете корисну інформацію про оплату та асортимент. За додатковою консультацією телефонуйте нашим співробітникам, телефони знаходяться у розділі «Контакти».

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow