Пакети пакувальні з липкою стрічкою та вашим логотипом

26.11.21

Як вибрати пакувальні пакети для одягу

У магазинах верхнього одягу, бутіках і навіть на ринках присутні чохли під одяг. Він захищає її від пошкоджень, пилу, забруднень і вологи.

У текстильній промисловості постійно використовуються пакети, які надають одягу товарного вигляду. Крім цього плівка прозора і м'яка на дотик, такий матеріал найкраще підходить як для продажу, так і для зберігання.

На нашому підприємстві чохли для одягу виготовляються із поліетилену високого тиску (ПВД) середньої щільності. Це оптимальні параметри, що дозволяють виробляти недорогі і при цьому вкрай гідні продукти.

Пакети для одягу – універсальна річ у господарстві

Якщо у вас своє ательє або швейний цех, вам не обійтися без надійної упаковки. У нас можна замовити виготовлення пакувальних пакетів для одягу за індивідуальними або стандартними розмірами. Красива, сучасна упаковка з логотипом вашої фірми додасть престижу, привабить нових клієнтів, що позитивно позначиться на розвитку бізнесу.

Незважаючи на великий асортимент пакувальних пакетів для одягу, тільки на перший погляд здається, що вони однакові. Якісний поліетилен, наявність прорізу під вішалку, клапани, застібки – це визначає рівень виробництва.

Вони забезпечують компактність складування товарів, необхідні гігієнічні умови для безпечного зберігання натуральних волокон без доступу ненажерливої молі та кліщів. Герметично упаковані комплекти підходять для тривалого складування.

Залежно від призначення виділяють кілька варіантів використання поліетиленових пакувальних пакетів: для верхнього одягу (пуховиків з наповнювачем, хутра, штучних, трикотажних тканин), костюмів (наявність отвору для вішалки оберігає від заломів та псування матеріалу), як упаковка багажу в подорож (щільний пакет з клапаном допомагає компактно помістити речі у валізу або шафу).

Щоб зробити замовлення потрібно знати:

  • Розмір (необхідна висота та ширина упаковки).
  • Щільність визначає товщину бажаного виробу.
  • Тираж впливає на вартість всієї партії, чим більше ви купуєте, тим дешевше.

На сайті компанії «Імпласт» розташовується інформація про типові розміри пакетів які завжди є в наявності на складі та додаткові оповіщення про ціни, доставку, оплату, знижки, а також форма для відправки онлайн-заявки.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow