Виробництво фірмових пакетів: яскраві фарби вашого бренду

26.11.21

Виробництво фірмових пакетів: яскраві фарби вашого бренду

Не кожен читає газети, дивиться телевізор і вивчає рекламні листівки. Але пакетами для покупок користуються всі без винятку. Висновок очевидний: логотип, слоган, номер телефону, нанесені на упаковку, обов'язково привернуть увагу і запам'ятаються споживачеві. Перш ніж замовити вироби, які підвищать впізнаваність вашої торгової марки, варто з'ясувати, які варіанти пропонує сучасне виробництво фірмових пакетів.

Виробництво фірмових пакетів: види матеріалу

Упаковка - річ, перш за все, функціональна, тому її місткість, форма і вибір матеріалу будуть залежати від габаритів вашого товару або характеру послуг. Наприклад, підприємствам харчової промисловості необхідні невеликі фасувальні пакети, магазини роздрібної торгівлі вважають за краще замовляти вироби стандартного розміру, куди можна покласти все, що завгодно.

Виходячи з призначення упаковки, для її виготовлення в даний час використовують:

Поліетилен низького тиску застосовується головним чином для виробництва фасувальної обгортки і «майок». При легкості і малій товщині здатний витримувати значну вагу і не розтягуватися. Однак для упаковки гострих предметів цей матеріал не годиться. Крім того, в наступному році виготовлення тонких і надтонких виробів із пластику в Україні буде обмежено.

Поліетилен високого тиску йде в основному на виробництво пакетів з вирубною ручкою. Ці вироби мають гарну міцність: їх не так просто випадково порізати або проколоти. Вони довго зберігають естетичний вигляд.

Поліетилен середнього тиску являє собою суміш двох попередніх матеріалів - від того, який з них переважає в складі, будуть залежати кінцеві характеристики. Досить щільний, стійкий до розтріскування і подряпин.

Біорозкладні матеріали в останній час привертають усе більше уваги, але поки що не отримали широкого поширення в Україні, оскільки коштують дорожче.

Для виготовлення фірмових пакетів найбільш доцільно використовувати поліетилен високого тиску і суміші на його основі, які будуть мати прекрасні експлуатаційні характеристики, привабливий зовнішній вигляд. Ці пакувальні вироби не потраплять під майбутнє обмеження (випускаються товщиною від 60 мкм).

Чому варто замовити фірмові пакети в компанії «Імпласт»

Ми виготовляємо різну продукцію з поліетилену близько 10 років. За цей час компанія завоювала довіру клієнтів завдяки гідній якості товару, демократичними цінами і оперативності виконання роботи. У нас постійно впроваджуються технічні інновації, що дозволяє нам удосконалювати виробництво, щоб вироби відповідали всім стандартам і вашим вимогам.

Фірмові пакети від «Імпласт» - практичний, стильний і широко поширений вид упаковки. Рекомендуємо замовляти у нас пакети з вирубною ручкою, які широко використовуються в магазинах одягу та взуття, продуктових і канцелярських рітейлах, на виставках і презентаціях для упаковки рекламної продукції, для упаковки і поширення подарунків на святкуваннях, ювілеях підприємств, в ділових і адміністративних структурах.

Відносно недорогі і естетично оформлені пакети банан, є ідеальними для упаковки ділової поліграфії, сувенірів, взуття, косметики, нижньої білизни, парфумерії. Їх використовують для вручення подарунків, тому що при використанні ці пакети не збираються в складки, не мнуться, і відповідно зображення на них видно повністю.

Фірмові пакети з вирубною ручкою стануть ефективним рекламним носієм, будуть мати практичну користь і привернуть увагу покупців до вашого бренду. Отримати детальну інформацію про продукцію і зробити замовлення можна за телефонами (099) 452-29-22, (067) 482-29-22.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow