Виробництво щільних пакетів з логотипом

26.11.21

Виробництво щільних пакетів з логотипом

Поліетиленові пакети, не дивлячись на законодавчі нововведення в Україні, були і залишаються в лідируючих позиціях серед торгового пакувального матеріалу. Рітейлери великих і невеликих компаній вибирають їх для супроводу товарів і продажу покупцям в якості засобу перенесення продовольчої та непродовольчої продукції.

Без брендованих пакетів з поліетилену вже неможливо уявити рекламного просування бізнесу. Завдяки логотипу клієнти дізнаються і запам'ятовують бренд, а щільні поліетиленові пакети - ідеальне місце для його розміщення.

Виробництво пакетів з логотипом товщиною від 50 мкм

Пакети з поліетилену з нанесенням друку логотипу не втрачають популярності, як серед покупців, так і торгових мереж. Роки йдуть, але така фірмова упаковка продовжує залишатися надзвичайно затребуваною і актуальною, а її виробництво не припиняється. Це не випадково і обумовлено низкою факторів, завдяки яким вироби здобули любов споживачів і підприємців.

З березня 2022 року в Україні потраплять під заборону пластикові пакети товщиною до 50 мкм, але це практично ніяк не позначиться на нашому виробництві, оскільки ми орієнтовані на випуск якісних щільних пакетів з логотипом, які мають товщину 50 мкм і більше, і не потраплять під заборону. Відповідно, ви можете розраховувати на довгострокову співпрацю з нашою компанією.

Поліетиленові пакети з логотипом - важливий інструмент в досягненні впізнаваності бренду. На пакетах можна зобразити будь-яку рекламу, малюнки і корисну для бізнесу інформацію. Затребуваність пакетів в побуті гарантує, що споживачі будуть знову і знову до них звертатися, а значить відомості, розміщені на упаковці, точно не залишаться непоміченими. Ще одною значною перевагою пакетів з логотипом є їх низька вартість, що однаково важливо як для продавця, так і покупця.

Упаковка з поліетилену універсальна і міцна. Витримує значні навантаження, може використовуватися багаторазово. Знаходить широке застосування в господарсько-побутовій сфері. Наприклад, часто використовується споживачами в якості тари для сміття або зберігання речей. Пакети з логотипом, виготовлені з поліетилену, займають мало місця, компактні. Підходять для перенесення і транспортування продуктів харчування і предметів різного призначення - одягу, взуття, побутової хімії і т. д. Перелік виробів, придатних для перенесення в щільних поліетиленових пакетах, неймовірно великий.

Замовити щільні пакети з логотипом товщиною від 50 мкм

Замовити виготовлення щільних поліетиленових пакетів з логотипом в Україні ви можете в компанії «Імпласт». Великий вибір упаковки товщиною від 50 мкм, лояльні ціни, можливість поставляти вироби дрібним і великим оптом роблять нашу компанію привабливою для постійної співпраці. Найбільш популярні у наших замовників пакети банан з друком логотипу, які ви можете замовити великим і дрібним оптом за вигідною ціною прямо зараз. При необхідності ми розробимо індивідуальний дизайн для ваших пакувальних виробів. До кожного замовлення підходимо творчо, уникаючи банальностей і шаблонів. Враховуємо потреби цільової аудиторії і особливості продукції замовника.

Упаковка проходить ретельну перевірку якості, відповідає регламентованим стандартам. Відрізняється міцністю і безпекою. Ми самі виготовляємо пакети, а тому клієнтам не варто побоюватися посередницької націнки.

Щоб зробити замовлення щільних пакетів з логотипом, оформіть його на сайті. Також ви можете надіслати заявку на прорахунок по електронній пошті, зателефонувати за вказаними телефонами або замовити зворотний дзвінок. Наші менеджери зв'яжуться з вами і детально проконсультують.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow