Вибір правильного типу поліетиленових пакунків для вашого бізнесу

26.11.21

Вибір правильного типу поліетиленових пакунків для вашого бізнесу

Якість упаковки, яку ви використовуєте для своїх товарів, є одним із найбільш визначальних аспектів вашого бізнесу, оскільки зазвичай споживчі характеристики самої продукції однакові. Багато людей схильні судити про бізнес з його упаковки ще до відвідування магазину.

Погана якість упаковки і в цілому маркетингу поставить ваш бізнес під загрозу. Щоб забезпечити своїх клієнтів надійними поліетиленовими пакетами, необхідно замовляти їх у надійній компанії, наприклад, на виробництві «Імпласт». Якщо вашому бізнесу потрібні пакувальні вироби хорошої якості і не дуже дорого, наша фірма готова вирішити це завдання в повному обсязі.

Вимоги до поліетиленових пакетів з боку бізнесу

Основною метою упаковки є забезпечення того, щоб ваші клієнти змогли легко доставити придбаний товар до кінцевого пункту призначення в первозданному вигляді без будь-яких пошкоджень. Відмінний спосіб гарантувати це – замовити в компанії «Імпласт» якісні поліетиленові пакети, в яких можна переносити різні товари.

Для бізнесу важливо, щоб:

  • пакети були міцними, їх можна було легко використати;
  • ціна на них була мінімальною, але не на шкоду якості;
  • була можливість нанесення на них реклами;
  • клієнти могли їх використовувати багаторазово, якнайдовше демонструючи рекламу.

На ринку представлено велику різноманітність поліетиленових пакетів, і вони не всі однакові якості, тому обов'язково ознайомтеся тут з різними доступними типами популярних пакувальних виробів, що випускаються нашим підприємством.

На виробництві "Імпласт" поліетиленові пакети доступні за дуже вигідними цінами, якщо купувати їх оптом. Особливо вигідно для вас буде придбання у нас великих партій фірмових кульків із нанесенням друку. Ви можете замовити пакети з логотипом з печаткою на лицьовій та зворотній стороні кульок, які вам потрібні для пакування ваших товарів.

Чинники, які слід враховувати при виборі правильних поліетиленових пакетів

Призначення кульків – це перший важливий фактор, з якого слід враховувати під час виборів кульків. Ви повинні чітко розуміти, для чого будуть призначені ваші пакети. Природно, що для важких товарів повинні використовуватися вироби з плівки високої щільності, а для продажу брендових речей використовуються вироби з гладкої глянсової поліетиленової плівки. Також при виборі враховується, чи є у вашого товару гострі або ріжучі краї.

Визначтеся заздалегідь з вантажопідйомністю пакетів, щоб не вийшло, що вони порвуться в невідповідний момент. Зайва міцність також не потрібна, оскільки це спричинить перевитрату грошей на закупівлю.

При визначенні правильного розміру врахуйте, що пакети повинні бути достатньо великими, щоб відповідати потребам ваших клієнтів, і при цьому досить маленьким, щоб їх зручно носити із собою.

Колір також має велике значення, оскільки він повинен відповідати іміджу вашого бізнесу, а також контрастувати з логотипом, щоб чітко відображати його. Обов'язково використовуйте лише якісний друк. При великому обсязі замовлення вибирайте флексодрук, оскільки це швидше та набагато дешевше.

Після того, як ви визначили тип поліетиленових пакетів, який вам потрібен з урахуванням перерахованих вище факторів, вам потрібно буде остаточно визначитися з компанією-виробником. Сподіваємося, що ви не помилитеся зі своїм пріоритетом та оберете саме нашу компанію.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow