Виготовлення пакетів з логотипом - простий спосіб заявити про себе

26.11.21

Виготовлення пакетів з логотипом - простий спосіб заявити про себе

Будь-які товари потребують надійної і, що важливо, презентабельної упаковки, яка не тільки збереже товар, але і розташує до себе споживачів. Виготовлення поліетиленових пакетів з нанесенням різних графічних елементів актуально і для компаній сфери торгівлі (в пакети упаковуються товари, придбані в магазині), і для виробників різних товарів, які зацікавлені не тільки в збереженні продукції, але і в недорогій рекламі свого продукту.

Сучасна полімерна упаковка набула різноманітних форм і модифікацій, які змінюються в залежності від потреб замовників. Великий обсяг ринку, звичайно ж, займають пакети з поліетилену. Безсумнівно, даний вид тари максимально зручний для упаковки товарів невеликого обсягу. У нас вони виготовляються строго за параметрами замовників, з нанесенням друку логотипу.

Вибір пакетів з логотипом

В Україні випускається безліч поліетиленових пакетів. Найбільш поширеними є наступні різновиди.

З поліетилену низького тиску - найчастіше з нього виготовляються фасувальні пакувальні кульки, пакети майка, пакувальні вироби для зберігання шин та коліс.

Поліетиленові пакети з поліетилену високого тиску - з нього випускають більшість фірмових пакетів з нанесенням друку реклами. Даний матеріал більш еластичний, м’який на дотик і добре витримує не тільки навантаження, але і гострі краї і кути товару.

Конструкція пакетів може бути простою і рівною, а також включати в себе бічні вкладки (фальци), донну складку і особливі ручки.

На яких пакетах ви можете замовити друк:

 • з вирубною укріпленою ручкою;
 • з простою висічкою;
 • пакувальні пакети різних розмірів;
 • майка;
 • фасовка.

Для розміщення замовлення на поліетиленові пакети рекомендуємо зв'язатися з нашими фахівцями, які в короткий час проведуть розрахунок вартості, зроблять вам вигідну комерційну пропозицію і оформлять замовлення.

Замовити виготовлення пакетів з логотипом на виробництві «Імпласт»

Якщо ви вперше замовляєте пакети з логотипом, ми готові допомогти вам в усіх складових цього питання. Грамотні фахівці компанії «Імпласт» візьмуть на себе повний цикл виробництва, починаючи від макету друку, закінчуючи доставкою до вашої адреси.

Ми працюємо з різними матеріалами: поліетилен низького, високого та середнього тиску. Пакети можуть бути, як простими пакувальними, оснащеними тільки донною складкою або бічними фальцами, або з різними моделями ручок (наприклад, майка або з вирубними ручками).

Зовнішній вигляд, форма, розмір залежить тільки від побажань клієнта. Усі фірмові пакувальні вироби нашого виробництва підлаштовуються під замовника. Не залежно від того, який саме вам потрібен пакет, компанія «Імпласт» готова стати вашим надійним постачальником. Ми гарантуємо високу якість на продукцію і оперативні терміни виконання замовлення.

Поліетиленові пакети варіюються за ціною в залежності від:

 • тиражу замовлення;
 • способу друку;
 • кількості кольорів друку;
 • товщини, мкм;
 • сировини;
 • розмірів в мм.

Крім того, є ряд другорядних факторів, які впливають на кінцеву вартість фірмових пакувальних виробів.

Оформляючи у нас замовлення на пакети, на поверхні яких нанесений друк, ви отримуєте не тільки яскраві і насичені кольором вироби, а й рекламну площу з логотипом. Для цього ми використовуємо метод флексографії. Відбитки здійснюються силіконовою формою на плівці, з якої потім відбувається формування пакетів.

Для того щоб розрахувати вартість пакетів з логотипом та замовити їхнє виготовлення, рекомендуємо звернутися до наших фахівців по телефонам, що вказані на сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow