Виготовлення прозорих поліетиленових пакетів

26.11.21

Виготовлення прозорих поліетиленових пакетів у Києві

Надійна універсальна упаковка з якісного поліетилену відрізняється низькою вартістю і відносно малою вагою. У Києві багато торгових мереж, організацій і магазинів незалежно від типу продукції використовують різноманітні поліетиленові пакети.

Замовити виготовлення прозорих поліетиленових пактів у Києві можна у компанії-виробника "Імпласт" за доступною ціною і доставкою по всій території України.

Де застосовують прозорі поліетиленові пакети у м. Києві

Поліетиленова плівка застосовуються у багатьох сферах господарської діяльності людини., у тому числі і в бізнесі та торгівлі.

Зазвичай друк зображення на «банани», «майки» наносять спеціально призначеними фарбами на попередньо підготовленій поверхні з активованого поліетилену. Це відмінний і дуже популярний рекламний носій. Як роздрібні продажі, так і в оптових поставках пакети майже незамінні для упаковки будь-якої продукції.

Нанесення малюнка або логотипу фірми збільшує привабливість товару для покупця, але і кінцеву собівартість. Вони виглядають більш яскраво та виграшно для любого виду продукції. Але іноді немає потреб у дорогих фірмових пакетах. Тоді має сенс замовити прості прозорі поліетиленові кульки для упаковки.

Подарункові пакети швидко отримали широке розповсюдження в різних сферах. Гарні з мерехтливим глянцевим блиском прозорі полімерні пакети використовуються в основному для упаковки подарунків та сувенірів. Така обгортка застосовується для товарів, що не потребують додаткового просування. Вона підкреслює всі переваги подарунка і при цьому не загрожує огляду зайвими деталями.

Для фасування штучного товару, продуктів харчування, солодощів, а також різних сипучих речовин так само застосовують прозорі упаковки - фасувальні пакети. Дешеві матеріали мають достатню вантажопідйомність і можуть подовжувати термін зберігання продуктів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow