Виробництво і оптові продажі пакетів майка з логотипом

26.11.21

Виробництво і оптові продажі пакетів майка з логотипом

Поліетиленові пакети - завершальний штрих покупки в будь-якому магазині. Вони зроблять перенесення щойно купленого товару приємною для ваших покупців. Саме так ви зможете захистити придбаний товар від пошкоджень, щоб покупці могли доставити його додому цілим і неушкодженим.

Використання пакетів майка з логотипом - один з найбільш очевидних ходів, який використовують багато власників торгових мереж. Складно придумати щось більш універсальне і відповідне всім, що буде потрібно будь-якому бізнесу, будь то B2B або B2C. Дійсно, важко уявити більш потрібний, недорогий і помітний аксесуар, що володіє при цьому великою площею для нанесення реклами, ніж пакети з логотипом торговельної мережі, магазину, кав'ярні.

Особливості пакетів майка з логотипом

Пакети «майка» з логотипом - це досить поширений тип упаковки, оскільки крім основної функції виконує ще й рекламну. Пакет з логотипом- це фірмова упаковка, на якій зображена оригінальна символіка і інформація про компанію. Таку упаковку можна сміливо назвати додатковою рекламної майданчиком для бізнесу.

Головне призначення - фасування харчових продуктів, упаковка великих товарів. Активно використовуються в великих мережевих магазинах, різних організаціях, підприємствах. Також їх популярність викликана простотою і економічністю виготовлення.

Якісні поліетиленові кульки - це гарантія тривалого використання і реклами. Якщо вироби дійсно міцні і володіють гідними естетичними якостями, споживач кінцевого продукту продовжує ним користуватися для перенесення, а також зберігання особистих речей.

Виготовлення пакетів майка: характеристики нашої продукції

При виробництві виробів використовується кілька видів первинного поліетилену (зазвичай низького тиску). Сировина відповідає встановленим гігієнічним нормам. Технологія виробництва, дозволяє домогтися оптимальної товщини плівки від 14 до 25 мкм (даний параметр може бути збільшений при необхідності).

Для брендування ми використовуємо флексографічне обладнання. Друк на пакетах майка виконується за допомогою високоякісних фарбувальних складів, що гарантує збереження початкових характеристик нанесеного зображення і його стійкість до стирання. Основні характеристики пакетів даного типу:

  • низька вартість;
  • можливість нанесення фірмового логотипу;
  • хороший показник вантажопідйомності;
  • місткість за рахунок бічних складок (фальців).

Замовити пакети майка з логотипом для своєї торгової мережі

Ви можете замовити пакети майка з логотипом оптом в кількості не менше 5 000 штук. У наших замовників є можливість вибрати виготовлення упаковки нестандартних розмірів (врахуємо всі необхідні параметри: товщина, наявність додаткових елементів і ін.). Також наші клієнти можуть замовити виготовлення пакетів типу «майка» з додаванням матеріалів, що стимулюють біологічне розкладання, підкресливши свою турботу про навколишнє середовище.

Ми рекомендуємо заздалегідь вирішувати питання придбання пакетів з власним логотипом і купувати продукцію великим оптом, адже при великому замовленні ціна виготовлення однієї штуки куди нижче, ніж при малому тиражі.

Пакети-маєчки постійно витрачаються, і буде недобре, якщо ви не встигнете поповнити їх запаси, засмутивши своїх покупців. Тому радимо: беріть їх відразу великим тиражем, щоб не опинитися в настільки незручній ситуації. Якщо ви купите їх завчасно, то ми встигнемо виготовити і відправити ваш вантаж по Україні - прямо до дверей або ж до офісу транспортної компанії, яка привезе упаковку в ваш регіон.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow