Замовити пакети з логотипом необхідного розміру

26.11.21

Замовити пакети з логотипом необхідного розміру

При вибудовуванні власного бізнесу важливо розуміти, що дрібниць не буває. Багато компаній розробляють власну атрибутику, замовляючи ручки, кружки, блокноти, значки і різну упаковку. Пакети з логотипом відмінно вказують на індивідуальність і статус організації. Фірмова атрибутика і яскравий друк на пакетах є хорошим доказом того, що власники бізнесу серйозним чином підходять до просування і розвитку своєї справи.

Якісна атрибутика - це вираз поваги клієнтам. Оригінальна упаковка дає можливість клієнтам краще запам'ятати компанію, це ефективний рекламний канал. Звернувшись до нас, у вас буде можливість вибору фірмових пакетів типу «майка», «банан», біо пакетів, еко сумок та інших видів виробів. Дуже важливо, що всю цю продукцію ви зможете замовити необхідного вам розміру з урахуванням специфіки вашого товару і потреб бізнесу.

Пакети з логотипом оптимального розміру для обслуговування клієнтів

Брендовані пакети є важливою частиною рекламної індустрії. Вибираючи виготовлення пакетів з логотипом оптимального розміру, ви отримуєте можливість не тільки красиво упакувати свій товар, але і заявити про себе, про свої принципи і цілі, охопивши найрізноманітнішу аудиторію.

На сьогоднішній день кожен підприємець зміг оцінити можливості реклами, підбираючи для себе найбільш оптимальний варіант. Неймовірну популярність отримали пакети з логотипом, тому багато хто вдається до цього варіанту просування товару або послуги. Тож не дивно, що таке рекламне рішення вибирають все більше організацій, замовляючи продукцію на спеціалізованих виробництвах, одним з яких є компанія «Імпласт».

Замовлення пакетів з логотипом необхідного розміру на нашому підприємстві не потребують великого вкладення фінансів, так як ми укомплектовані всім необхідним обладнанням, параметри роботи якого можна налаштовувати під потреби замовника. Друк рекламної інформації на пакетах вам обійдеться порівняно недорого, що дозволяє замовити її будь-якому підприємцю.

Методом флексографії друк наноситься на наступні види пакетів: майка, з вирубний ручкою, кур'єрські, поліпропіленові. Якщо вас цікавлять пакети з логотипом невеликого тиражу і потрібно вкластися в стислі терміни, то ми виготовимо пакети з нанесенням логотипу методом шовкографії вручну. Зазвичай шовкотрафаретний друк застосовується при замовленні малих тиражів пакетів з вирубною ручкою. Таке замовлення виконується швидше, але ціна на фірмові пакети при цьому підвищується в порівнянні з крупнооптовими замовленнями.

Пакети з логотипом замовити для свого розміру

Замовлення фірмової пакувальної продукції в нашій компанії має кілька важливих переваг:

  • наявність власного виробництва;
  • швидка обробка замовлень;
  • можливість замовлення пакетів з логотипом в будь-якій кількості;
  • доступна вартість продукції;
  • висока якість пакувальних виробів, які тривалий час зберігатимуть насичені кольори і міцність.

При необхідності під ваші розміри розробимо дизайн і нанесемо елементи фірмового стилю компанії, контактну інформацію або малюнки на поверхню, використовуючи технології флексографії або шовкографії. Отримані зображення відрізняються насиченістю кольорів, детальної передачею складних елементів.

Компанія «Імпласт» спеціалізується на випуску пакетів з нанесенням логотипу. Ми виконуємо весь комплекс робіт, гарантуючи бездоганний зовнішній вигляд. Продукція створюється із застосуванням якісної сировини, гарантуючи привабливий зовнішній вигляд готової продукції. Якісні пакети з логотипом оптимальних розмірів допоможуть вам виділитися на тлі конкурентів, завоювати увагу великої кількості клієнтів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow