Зручні та привабливі пакети банан

26.11.21

Зручні та привабливі пакети банан

Поліетиленові пакети користуються високим попитом, так як ці дуже зручні і практичні пакувальні вироби здатні витримувати досить значні навантаження. Пакети банан до того ж нерідко використовуються в якості ефективного інструменту для просування бренду. Найчастіше на них наноситься логотип компанії або ж будь-яка рекламна інформація, яка приваблює потенційних клієнтів.

Поліетиленові пакети практичні і призначені для тривалого використання, не пропускають воду і захищають вміст від випадкових забруднень і промокання. Вони підходять для брендування - нанесення графічного або текстового зображення методом флексодруку. Зображення не стирається, його добре видно під час перенесення.

Ті компанії, які мріють про те, щоб їх легко впізнавали серед тисячі інших, нерідко закуповують пакети банан для того, щоб нанести на них свій логотип і таким чином провести досить недорогу, але ефективну рекламну кампанію.

Однак перш, ніж купити пакет поліетиленовий з вирубний ручкою, важливо розібратися в різновидах такої продукції.

Які можна вибрати пакети банан

Пакети ПНТ - це дуже економічний варіант. Вироби мають тверду шорстку поверхню. Такі пакувальні вироби дещо програють у зовнішньому вигляді іншим варіантам, однак за показниками міцності багато в чому їх перевершує. На поверхні таких пакетів банан легко з'являються заломи і складки, а передати повнокольорове зображення на такому матеріалі важко. Однак якщо зробити одноколірний великий логотип, то він буде виглядати помітно.

Пакети ПСТ - це золота середина між варіантами ПНТ і ПВТ. Ці пакети банан відрізняються високою міцністю, вони не шурхотять, мають гладку поверхню. Таким чином, цей варіант об'єднує кращі якості обох матеріалів.

Пакети банан з ПВТ користуються високим попитом, так як вони м'які на дотик, не шарудять і дозволяють наносити на глянсову поверхню досить яскраві барвисті зображення. Пакувальні вироби цього типу дуже часто використовуються для презентацій, а також служать в якості повноцінного рекламного інструменту. Пакети банан з ПВТ мають привабливий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

У нас ви можете розраховувати на максимально вигідні ціни і високу якість продукції. Наші пакети вибирають для кондитерських магазинів, салонів мобільного зв'язку, магазинів парфумерії та косметики, а також торгових точок, що працюють з фармацевтикою і побутовою технікою і т. і.

Замовити зручні та привабливі пакети банан

Ціна пакетів з вирубними ручками часто залежить від їх розмірів, а також від товщини використовуваної плівки і загальної партії замовлення. На вартість пакетів впливає їх оформлення, і особливості ручок.

Вантажопідйомність виробів також залежить безпосередньо від характеристик поліетиленової плівки і від модифікації ручок. Посилені пакети банан відрізняється тим, що ручка в них нерідко укріплена додатковим шаром з міцного поліетилену. Таким чином, ручки не будуть розтягуватися в процесі експлуатації і не порвуться навіть при високих навантаженнях. Пакети з вирубною ручкою володіють міцністю, зносостійкістю, не схильні до деформації при низьких температурах. При перенесенні речей, що мають малу вагу (паперів, подарунків, ліків, сувенірів) вигідно використовувати вироби з неукріпленою вирубною ручкою - вони коштують дешевше. Їх успішно використовують в аптеках, магазинах подарунків, одягу, в рекламних цілях.

Ми можемо виготовити зручну та привабливу пакувальну продукцію будь-якого розміру, будь-якої товщини. Колір плівки також підбирається за бажанням замовника. Чекаємо на ваші замовлення за вказаними на сайті контактами.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow