Черкаси

26.11.21

Черкаси – пакети поліетиленові банан та майка з логотипом

Поліетиленові пакети з логотипом – всі тонкощі застосування

Якісний поліетиленовий пакет з логотипом застосовується не тільки для пакування товарів, а й як елемент реклами. Жодна сучасна рекламна акція не обходиться без роздачі продукції чи проведення презентації. Використання поліетиленових пакетів із логотипом компанії дешевий та надійний спосіб реклами.

Пакет майка використовується для упаковки об'ємних товарів або продуктових магазинів. Пакети майка невеликих розмірів можна побачити у кожному магазині, вони зручні, практичні та недорогі.

Пакети банан або пакети з прорубною ручкою чудово підходять для пакування подарунків, як рекламні роздаткові матеріали.

Основним плюсом придбання поліетиленової продукції є те, що пакети майка та банан можуть використовуватись як ефективний та довговічний рекламний носій. Високоякісні поліетиленові пакети з логотипом вашої фірми можна використовувати протягом декількох місяців або навіть років. За цей час тисячі потенційних споживачів побачать рекламу вашої фірми чи нового продукту! Жоден інший медіа-носій не може похвалитися такою високою продуктивністю із досить демократичною цінністю. Купуючи поліетиленові пакети з логотипом, ви забезпечуєте фірму якісною та недорогою рекламною кампанією, яка дасть вашим клієнтам актуальну, зручну, запам'ятовується та доступну інформацію.

Пакети із логотипом – забезпечте свою компанію стабільною рекламою

Компанія «Імпласт» виготовляє поліетиленову продукцію: поліетиленові пакети типу майка та банан, серійні пакети, поліетиленову плівку, пакети для сміття та інші пакувальні матеріали. Наша компанія виробляє поліетиленову продукцію, використовуючи сучасні технології відповідно до державних стандартів.

Купуючи поліетиленові пакети з логотипом оптом, ви забезпечите свою фірму якісною упаковкою та активною рекламою на довгий час. Завдяки своїй міцності та зносостійкості поліетиленовий пакет може зберігатися на складі, при цьому не втрачає яскравість зображення та якість швів.

Для замовлення поліетиленових пакетів із логотипом зателефонуйте менеджеру з продажу або заповніть онлайн-форму на сайті компанії. Наші співробітники з радістю допоможуть з вибором, нададуть консультацію або прорахунок замовлення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow