Чернівці

26.11.21

Чернівці – замовити пакет з логотипом швидко

Друк на поліетиленових пакетах: ефективно, швидко, дешево!

Друк на пакетах- це реклама нового покоління. Хочете в рази підвищити впізнаваємість вашого бренду за короткий термін і при цьому заощадити?

Реклама розміщена на пакетах швидко знаходить цільову аудиторію і працює протягом усього терміну використання виробу. Якісне пакування підкреслює товар, надає йому «фірмового стилю»!

Хочете отримати нових клієнтів? Тоді здивуйте їх чимось новим, неординарним, винайдіть власну фішку, а поліетиленова продукція допоможе вам в цьому.

Поліетиленові пакети з логотипом – зі смаком до життя

Замовляючи поліетиленові пакети з логотипом ви ще раз підкреслюєте статус вашої фірми. Створення власного корпоративного стилю допомагає чітко окреслити характер вашої компанії, виділити її з поміж конкурентів. Вдало підібраний стиль не лише гарно виглядає, але добре запам’ятовується клієнтам. Розвиток суспільства вимагає від продукції не тільки якості, але й творчого підходу.

 Поліетиленові пакети з логотипом мають чотири переваги:

  1. Привабливій зовнішній вигляд пакету відмінна реклама. Товар у звичайній упаковці не приверне увагу покупця, але креативне пакування викликає цікавість та бажання придбати.    
  2. Якісне пакування запобігає псуванню товару. Зберігає його від пошкоджень, особливо при транспортуванню. Якість поліетилену дозволяє зберігати пакети довгий час, при цьому вони не тьмяніють та не розклеюються.   
  3. Упаковка – це те, що ми бачимо до придбання, тому важливо зберегти баланс між товаром та пакуванням. Стильне взуття або елітні подарунки повинні мати достойний «одяг». В такому разі пакування програмує на якість товару всередині.
  4. Нанесення логотипу виконує дві основні функції: рекламує бренд компанії, розширюючи клієнтську базу, та прив’язує покупця до певного товарного знаку, в такому разі обираючи між декількома аналогічними товарами, частіше придбають більш знайомий, перевірений часом та досвідом.

Компанія «Імпласт» випускає поліетиленову продукцію стандартних розмірів, серійні пакети також ви можете замовити виготовлення пакетів за індивідуальним замовленням. Вся продукція виготовляється з перевірених, високоякісних матеріалів за державними стандартами якості на сучасному обладнанні.

Для замовлення виробництва поліетиленових пакетів з логотипом зателефонуйте менеджеру з продажу або заповніть онлайн-форму на нашому сайті.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow