Чернігів

26.11.21

Поліетиленові пакети із логотипом у Чернігові – нові можливості

Чернігів – нанести логотип на пакет майка

Поліетиленові пакети – це найпростіший, найзручніший і недорогий вид упаковки. Особливою популярністю користуються целофанові пакети з логотипом, вони легкі та міцні. Так звані «майки» найчастіше використовують торгові точки. У кожному магазині такі пакети застосовують для пакування продуктів харчування та побутових товарів.

Навряд чи ми замислюємося, який прихований потенціал має звичайний на перший погляд пакет «майка». А головне, скільки можливостей ми упускаємо, неправильно підбираючи упаковку для товару.

Друк на пакетах майка у Чернігові – форма та зміст

За рахунок своєї конструкції пакет отримав свою назву - "майка". Пакет "Майка" з логотипом подолає будь-який товар великої ваги та обсягу.

Наявність бічних фальців робить пакети місткими. Достатньо повністю розкрити закладені з боків пакета складки та пакет трансформується у простору упаковку.

За рахунок зручної форми ручок та щільного поліетилену навіть тонкий пакет має велику вантажопідйомність. Перевірити якість поліетиленової майки дуже просто – достатньо розтягнути пакет у різні боки, якісний матеріал не рветься та не розтягується.

Вибираючи поліетиленові пакети на замовлення, варто звернути увагу на ваш товар, його вагу та габарити. Майки поліетиленові - універсальні пакети. Вони можуть використовуватися як для продажу товарів, так і як промо-акції. Завдяки друку логотипів на пакетах ми отримуємо якісну упаковку та яскраву рекламу.

Єдине, що потрібно пам'ятати під час друку, зображення спотворюватиметься, коли в пакет помістять товар. Вибираючи макет майбутнього пакета, варто віддати перевагу простому дизайну. Головне правило: не перевантажувати тонкий матеріал хитромудрими, масивними елементами. Найкраще на таких пакетах виглядає малюнок, виконаний без дрібних деталей в одному-двох кольорах. Контраст кольору та великі лінії створюють просте і водночас оригінальне зображення.

Нанісши на пакет логотип вашої фірми або зображення виробленого/продається товару, ви отримаєте рекламу, що легко запам'ятовується. Не варто завантажувати пакет текстом, так як наповнена майка набуває опуклої форми, він стане нечитабельним.

Майки з логотипом на замовлення: якісно та недорого

Компанія «Імпласт» застосовує для виготовлення пакетів майок з логотипом технологію флексодруку. Це дозволяє виробляти недорогі, якісні поліетиленові пакети з логотипом у стислий термін.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow