Фірмові поліетиленові пакети [ожидает перевода]

26.11.21

Фірмові поліетиленові пакети [ожидает перевода]

Фірмові поліетиленові пакети з логотипом - реклама в кожній деталі

Поліетиленова продукція стала одним з найбільш затребуваних видів упаковки. Поліетиленові пакети протягом довгого часу успішно виконують дві функції – це міцна, надійна упаковка та ефективний носій інформаційної реклами, якщо нанести на поліетиленовий пакет логотип.

Правильно буде вибирати в якості рекламного носія саме поліетиленові пакети, оскільки вони доступні як для покупця, так і для виробника. Друк реклами на пакетах дешевий, якщо порівнювати з іншими варіантами, наприклад, інтернетом або телебаченням. Тому з точки зору маркетингу такий підхід найдоступніший і бюджетний.

Наявність фірмового логотипу збільшує привабливість поліетиленового пакета, а також мотивує покупця зробити покупку. Пакети майка для таких цілей є найбільш підходящим варіантом як упаковка товарів широкого застосування.

Пакети майка – цупкі вироби підвищеної місткості, які мають міцні ручки характерної форми з максимальною вантажопідйомністю для торгівлі. Призначені для переносу великої кількості товару. Наше виробництво виготовляє їх з ПНД. При замовленні можуть бути задані ваші габаритні розміри виробів, додаткова бічна складка (фальца), товщина поліетиленової плівки, кількість сторін для друку (одна або дві).

Друк на поліетилені можливий двома способами і різниться процесом нанесення і результатом, який вам потрібен. Найбільш дорогим, але безперечно солідним на зовнішній вигляд, способом нанесення малюнка є шовкографія. Щоб при тій же якості зробити продукцію більш доступною за ціною, ніж на дрібних тиражах, для оптових партій використовують флексодрук.

Пакети банан – це презентабельний вигляд поліетиленових пакетів, які відрізняються оригінальною, прямокутною формою і вирубаними ручками. Зазвичай пакети банан замовляють у разі, коли особливо важливий зовнішній вигляд упаковки.

Компанія «Імпласт» відрізняється низькою ціною на свою продукцію і стабільно високою якістю. У нас ви можете замовити пакети різних розмірів і кольорів, від маленьких яскравих пакетів для сувенірів до великих містких пакетів. Ми продаємо, як стандартні серійні пакети зі складу, так і випускаємо продукцію за індивідуальними параметрами з вашим фірмовим зображення.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow