Івано-Франківськ

26.11.21

Івано-Франківськ – пакети з логотипом ціна

Пакети з нанесенням логотипу - відмінна реклама як для відомих виробників, в якості підтримки популярності бренду, так і для молодих, нещодавно з’явившихся компаній, що ще не встигли набути широкої популярності серед споживачів. Компанія «Імпласт» пропонує свої послугиз виготовлення поліетиленових пакетів  та друку на них, а саме: Пакет "Майка" з логотипом, Пакет "Банан" з логотипомЧохли для одягуСерійні пакети та звичайні Поліетиленові пакети

Вся продукція випускається на новітньому обладнанні за сучасними технологіями з використанням лише сертифікованої сировини. Поліетиленова плівка для пакетів відрізняється високою міцністю і, звісно ж, абсолютно нешкідлива для використання.

Поліетиленові пакети з логотипом – ціна якості

Поліетиленова плівка найвищої якості, стійкі барвники та безпечні добавки роблять виробництво поліетиленових пакетів безпечним для використання та навколишнього середовища. Технологія флексодруку та сучасне обладнання дозволяє випускати поліетиленову продукцію, яка відрізняється високою якістю і одночасно низькою ціною для оптових покупців.

Чи можна виготовляти високоякісну продукцію за дешевою ціною? Якщо так, тоді від чого залежить ціна на поліетиленові пакети з логотипом? У даному випадку вираховуючи ціну на пакет враховують дві основні показники: загальні витрати на виготовлення поліетиленового пакету та витрати пов’язані з друком зображення.

Ціна виготовлення поліетиленових пакетів з логотипом визначається враховуючи основні показники:

  • Розмір пакету ( стандартні розміри дешевше).
  • Тиражем партії (кількістю штук замовлення).
  • Розташування малюнка ( односторонній або двосторонній друк, кількість кольорів, область задруківки).

Всі поліетиленові пакети виготовляється на сучасному обладнанні під пильним контролем провідних спеціалістів, які постійно стежать за інноваціями і впроваджують нові технології, що дозволяють покращувати характеристики продукції йдучи в ногу з розвитком поліграфічної галузі.

Щоб замовити поліетиленові пакети з вашим логотипом, достатньо зв'язатися з нашими менеджерами. Всі телефони та контакти, а також додаткову інформацію щодо поліетиленової упаковки можна знайти на сайті компанії "Імпласт" , там же можна оформити онлайн замовлення або, у разі потреби, безкоштовний дзвінок.

Своєчасне виконання вашого замовлення, високанадійнівсть виробута якість друку гарантовані державними стандартами впровадженими на виробництві.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow