Виготовлення пакетів із логотипом. Найнижчі ціни в Україні. Якість гарантуємо! Телефонуйте!

26.11.21

 

Немає такої людини, яка хоча б раз не користувалася поліетиленовими пакетами чи іншим видом поліетиленового пакувального матеріалу. Не представляючи особливої цінності і поліетиленовий пакет, що продаються в кожному магазині, став невід'ємною частиною життя сучасної людини.

Поліетиленові пакети майка - найбільш затребуваний вид поліетиленової упаковки. Залежно від щільності плівки та розмірів, «майки» використовують у всіх сферах продажу та надання послуг.

Пакети, виготовлені із поліетилену високого тиску, можуть витримати вагу до 20 кг. Наприклад – це три середні кавуни.

Сучасні технології дозволяють виробляти харчовий поліетилен, який використовують для пакування харчових продуктів.

Поліетиленові пакети з логотипом – процес виготовлення

В екструдер міститься суміш із поліетиленової гранули, фарби та додаткових добавок. У верстаті відбувається нагрівання та плавлення поліетиленової маси, після чого під тиском плівка видується і формується заготівля майбутнього пакета.

Пакети з логотипом виготовляються як стандартно, так і за розмірами замовника. Друк на пакетах може бути як нейтрального зображення, типовим прикладом є написи: "дякую за покупку", "доброго дня" або зображення кольорів, смайлів, пейзажів, символіки. Так і унікальний друк на пакетах поліетиленових за власним макетом та кліше.

Купити пакети з логотипом у Києві:

Багато компаній займаються нанесенням логотипу на пакети, для того щоб замовити пакети з логотипом за оптимальною ціною за короткі терміни потрібно пам'ятати кілька правел:

Під час друку на пакетах ціна залежить від якості, саме ціна визначає майбутній товар. Результат завжди залежить від вкладеної суми.

Більше не означає краще. Зображення в гамі не більше 4 кольорів виглядає досить яскраво, але при цьому стримано і естетично.

Стандартні розміри - оптимальний варіант у більшості випадків упаковки будь-яких товарів. Нестандартні параметри упаковки спричиняють зайвий клопіт і обтяжують процес виробництва, що може негативно позначатися на результаті.

Відповідність. пакети з логотипом на замовлення повинні відповідати параметрам товару для якого вони купуються, з цього випадку важлива щільність пакета та його розмір.

Фантазія людини безмежна! Зробивши «продається малюнок» на пакеті ви помітите стрімке зростання продажів, а ваша компанія стане більш відомою завдяки барвистій рекламі. Робіть цей світ яскравішим щодня!

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow