Виготовлення поліетиленової упаковки та пакетів у Києві.

26.11.21

Виготовлення поліетиленової упаковки та пакетів у Києві.

Изготовление полиэтиленовой упаковки и пакетов в Киеве

Изготовление пакетов с логотипом – это достаточно сложный, но любопытный технологический процесс. По существу, производство полиэтиленовых пакетов – результат переработки бесцветного полимерного сырья (пэт гранулы) в специальную пленку определенной толщины, из которой, после, склеивается готовый пакет. Все действия проходят под контролем опытных сотрудников, следящих за соблюдением установленных норм давления и температуры. Сейчас на рынке известны два типа пакетов: «майка», та «банан».

Поліетиленова продукція від виробника.

Підприємство «Імпласт» не є посередником, а саме виробляє виготовлення поліетиленової плівки, пакетів та друку на них.

Друк на пакеті може бути двома способами: флексографії та шовкографії. Перший – менш витратний та призначений для великих обсягів. За рахунок низької собівартості зменшується вартість кінцевого виробу, тому що малюнок наноситься на рулон, а не заготовки. Застосування м'яких кліше, що гнуться, раніше закріплених на валах різних діаметрів, допомагає прискорити час виробництва пакетів і просушування.

Шовкографія – не економічний, але ефектніший спосіб розміщення зображення. Якісні характеристики та зовнішній вигляд товару робить його відмінним атрибутом реклами. Графіка переноситься поверхню з допомогою полімерних форм. Таким чином, можна надрукувати невеликі партії, тиражем від 500шт. Але оплата буде дещо вищою.

Пакет ПВТ – блискучий, еластичний і гладкий. Не боїться гострих кутів та порізів, не меніться, довго зберігає первісну форму. Використовується в маркетингових стратегіях, для презентаційної та подарункової упаковки.

Пакет ПНТ – шелестячий, матовий, шорсткий на дотик. Основа для серійних пакетів та мішків; дешевий, тому більш популярний у торгівлі та промисловості, стандартний пакет на касі продуктового магазину та супермаркету.

Компанія «Імпласт» розраховує вартість на поліетиленову плівку для певного замовлення індивідуально залежно від кількості та щільності потрібного вам матеріалу. Для отримання додаткової консультації щодо поліетиленової плівки зверніться до Києва офісу за вказаними контактами на сайті, для розгорнутої, детальної інформації. Наші менеджери будуть раді допомогти з питаннями, що виникли у вас, і підказати з визначенням та оформленням оптимального варіанту.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow