Харків

26.11.21

Виробництво поліетиленових пакетів у Харкові.

Виготовлення пакетів на замовлення у Харкові – як бути на крок попереду конкурентів?

У боротьбі за покупця компанії вдаються до всіх маркетингових стратегій. У наш час продуманий та якісно виконаний рекламний хід, дає гарний результат. Реклама швидко приносить свої плоди у вигляді нових покупців, що позначається на зростанні прибутку компанії.

Купити пакети з логотипом – вирішити одночасно три основні проблеми маркетингу:

  • Якісний пакувальний матеріал для вашої продукції.
  • Активна реклама, яка працює, поки пакетом користуються.
  • Розповсюдження торгової марки, підвищення впізнаваності. Ваш логотип – чудовий спосіб боротися з конкуренцією та розширювати територію збуту за рахунок додаткової реклами.

Друк на пакетах у Харкові. Ціна та можливості.

Флексодрук на пакетах – найпоширеніший спосіб нанесення логотипу на пакети чи інших зображень (текстової інформації, контактів, телефонів). Такий вид друку використовує компанія «Імпласт». Флексодрук відрізняється високою швидкістю нанесення зображення, якістю друку, особливими швидковисихаючими фарбами, що робить весь процес швидким і недорогим. Це зручний, простий спосіб, що дає хорошу продуктивність роботи за рахунок зменшення відсотка шлюбу.


Замовити поліетиленові пакети – всі вигоди від придбання.

Друк на пакетах майка різного розміру дозволяє забезпечити пакувальним матеріалом магазин із широким асортиментом товарів. Купивши пакети оптом із логотипом можна сміливо готуватися до нового сезону продажів. Компактне поліетиленова упаковка не займе багато місця на складі.

Купуючи товар, покупець оцінює як якість покупки, але як і сервіс і навіть обстановку у магазині. Для людини важлива кожна дрібниця, навіть якщо не помітна на перший погляд, вона впливає на загальне враження. Презентація покупки у брендованих пакетах з фірмовим логотипом, виконаних з урахуванням стилю компанії, залишає гарний спогад від фірми.

Компанія "Імпласт" виготовляє в Харкові пакети поліетиленові з нанесенням логотипу на власному обладнанні з високоякісної, екологічно чистої плівки. Ми працюємо без посередників і впевнені у якості своєї продукції!

Ми компанія, з якою хочеться співпрацювати! Висока якість, привабливі ціни та зручні терміни. Для здійснення замовлення звертайтесь до відділу продажу компанії «Імпласт».

 

 

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow