Херсон

26.11.21

Херсон – виготовлення недорогих пакетів із логотипом

Поліетиленові пакети з логотипом – допомога у боротьбі за покупця

Поліетиленовий пакет потрібний скрізь: від супермаркету у вашому дворі до великого міжнародного концерну. Кожен магазин, кожне виробництво має свій торговий знак, часто ми бачимо фірмові пакети брендовані на касах супермаркетів або сайтах інтернет-магазинів.

Останнім часом укріпилася тенденція розвитку бренду компанії. Зміцнення корпоративного духу, як і створення загального стилю компанії, характеризує керівника як ефективного менеджера – активного, сучасного та продуманого управлінця, який бажає всіма силами досягти лідируючих позицій на ринку.

Як це працює? Дрібниц не існує! Приходячи, наприклад, у магазин, ми оцінюємо загальну картину: інтер'єр, співробітників, сервіс, асортименти і сам товар. І навіть інших відвідувачів. Впливаючи на кожен із перерахованих вище факторів, керівник може керувати думкою клієнтів, створюючи комфортні умови та надаючи необхідні послуги.

Пакети поліетиленові із нанесенням логотипу – недорогий спосіб результативної реклами

На сучасному ринку ведеться справжня боротьба за покупця. Якщо раніше вишиковувалися черги за товаром, то зараз маркетологам варто не дуже зусиль залучити, а потім утримати платоспроможних клієнтів.

Якісний поліетиленовий пакет із логотипом вирішує сазу дві основні проблеми:

  1. Надійна упаковка товару – захищає від пошкоджень, зручна під час транспортування. З поліетиленовим пакетом вам більше не страшні дощі та спека. Поліетилен не промокає, не пропускає сонячне світло та не вбирає запахи. Така упаковка підійде як довгострокового складування, перевезення, так використання, наприклад, на відкритих торгових рядах.
  2. Самопоширювана реклама – кожен покупець, отримуючи товар у пакеті з логотипом чи іншим рекламним зображенням, виходячи з магазину, стає розповсюджувачем реклами вашої фірми.

Компанія «Імпласт» займається виготовленням поліетиленових пакетів із нанесенням логотипу компанії. У нас ви зможете купити продукцію стандартних розмірів або замовити виготовлення пакетів за вашими мірками. Вся продукція сертифікована та виготовляється за державними стандартами якості. Більше інформації щодо виготовлення поліетиленової продукції та друку на сайті компанії або у наших консультантів.

Хочете дізнатися вартість вашого тиражу?
Заповніть форму нижче і ми надішлемо прорахунок вартості тиражу зручним для Вас способом
arrow